Discord dobreprogramy - tym razem zaproszenie dla wszystkich

Czyli wszyscy tutaj to masochiści?

Chyba że podejście typu: nie podoba mi się to wyleje publicznie swoje żale i stwierdzę że czas olać sprawę. Ktoś ma mnie w dupie za poświęcony czas i wysiłek ale i tak będę się ich trzymać jak rzep psiego ogona… jest ciekawszym rozwiązaniem?

Rozumiem nałóg związany z DP i przywiązanie do ludzi zebranych wokół portalu ale nie rozumiem ślepego przywiązania do tonącego statku.

Tyle okrętów zatonęło kilka/naście lat temu, a ludzie wciąż o nich wspominają :wink:

1 polubienie

Hej,

To podświadomość i wyrobiony nawyk - skoro przez lata było się członkiem świetnej społeczności, to naprawdę ciężko wszystko przekreślić i sobie odejść. Choć oczywiście dla zdrowia i komfortu psychicznego najlepiej byłoby tak zrobić, skoro nie czujemy się w danym miejscu już dobrze.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Nie mogę edytować swojego własnego posta, więc wklejam tutaj nowy działający link z zaproszeniem…

Bo po 59 dniach się blokuje jak nie aktywujesz trybu edycji wiki dla posta.

Dołączyłem do Discord, ale widzę że sandałem wieje. Od początku tak jest?

Nie wiem jak jest teraz. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Zablokowane usługi Google i recaptcha.net

A tam. Gmail nie zablokowany, ani dysk google, ani YT. To skąd wniosek, że zablokowane usługi google?

Recaptcha na discordzie? To było tydzień temu, a dzisiaj:


Nowych kont nigdy dość na DP? :stuck_out_tongue_winking_eye:

Tja… komunikator stworzony po to by społeczność-redakcja byli w częstszym kontakcie, ale wyszło jak zawsze - kolejny zapychacz, podrzucony i porzucony na szybko.

1 polubienie

No cóż, ze swojej strony tylko dodam, że zrobiłem wszystko, żeby było jak najlepiej, ale bez współpracy ze strony redakcji nie mogłem za wiele. Jeden konkurs na stronie z udziałem Discorda załatwiłby sprawę. Plus obecność redaktorów na czacie.

Szybko by się to skończyło. Zauważ jak działa ich “blog”. Jak jest akcja - działają i zapominają. Podobnie jest z forum - jak zaczyna się kwas, wracają z pomocą, w teorii pomagają a potem znikają. Kiedyś siedzieli tu częściej, teraz ze starej gwardii mało kto pozostał. Większy narybek to WP teraz.

Kogo z redakcji teraz forum obchodzi.

“Kapeć” Google jest przy każdym logowaniu - przynajmniej u mnie.

Przy rejestracji też jak boty chcą dołączyć to lepiej by był - spadnie wydajność ich uruchamiania, bo pewnie tylko ręcznie zalogowany bot zadziała i będzie mógł spamować.

Generalnie wszystkie kanały zaproponowane przez Redakcję poszły w odstawkę, niestety… Widocznie nie mają potrzeby rozmawiania z użytkownikami. Amen.

2 polubienia

comment_lw8MPyN1sG4zlW5zAkSG5D8EyWDciJ78
Tyle w temacie.

2 polubienia