Discord dobreprogramy - tym razem zaproszenie dla wszystkich

Hej,
Poprzednio zaproszenie na dobroprogramowego Discorda była udostępniane tylko dla wąskiego grona osób, pomyślałem, że warto poinformować resztę. Jak to mówią, w kupie najcieplej.
Może niektórzy z Was mają już konta na Discordzie, ale jeśli nie wiecie o co chodzi - jest to komunikator głównie przeznaczony dla graczy, z kilkoma fajnymi bajerami.

Zapraszamy!

Dodatkowo przypominam, że osoby z rangą Stałego Bywalca na forum mogą ubiegać się o dodatkowe uprawnienia w poniższym wątku:
https://forum.dobreprogramy.pl/t/discord-zgloszenia-do-roli-staly-bywalec/571877/26

Jeśli coś nie działa tak jak powinno, dajcie znać.

Zapraszam do czatu pogadac na różne tematy :wink:

Takiego lepszego niż wtyczka na forum, co straszy i sama wyskakuje z boku. :stuck_out_tongue:

Nikt z czatu na forum nie chciał korzystać więc czat sam do ludzi wyszedł :laughing:

3 polubienia

A nie lepiej użyć Riota (Matriksa)? Szyfrowany, nie handluje danymi użytkowników i ma wolne klienty.

Szkoda, że informacji o tym nie ma na stronie głównej…

2 polubienia

czy @redakcja jest dostępna na Discord? Nie sądzę, więc po co ten kanał komunikacji?

1 polubienie

Szkoda, że zostaliśmy pozostawieni sami sobie, ale mnie tam już nic nie dziwi. Mówią jedno, robią drugie.
Tylko @Kristov_pl czasem pali się na zielono…

Kristov pali się na zielono, gdy ma odpalonego kompa, czyli prawie zawsze :slight_smile:

3 polubienia

A to dziwne, powinno migać po nieaktywności pierwszoplanowej na pomarańczowo.

ale nie odpowiada… :frowning: a tak serio miał być to między innymi kanał do komunikacji z redakcją. Może nie ma sensu? Ubić to i zostać tylko przy forum.

Ja już długo nie korzystam bo kanałów do komunikacji mamy aż za dużo na tę chwilę

Ja już tam nie zaglądam, a byłem aktywny. Powodem jest brak zainteresowania redakcji i mała ilość osób.
Ci z którymi chciałem kontaktu to jakoś uboga funkcja wiadomości prywatnej wystarczyła.

@Apostol1 szkoda Twojej roboty, zostaw to :wink:

Ja już sobie darowałem “walkę”… Ale bycie online nic mnie nie kosztuje.

1 polubienie

Oh, kolejny lament społeczności DP… Macie praktycznie jedyne miejsce w “ekosystemie” DP z jakąś większą władzą to czemu sami nie zaczniecie promować tego kanału komunikacji dla większej liczby czytelników?

Skoro redakcja nie zrobiła newsa (albo i zrobiła ale bez większego efektu) można przecież napisać na blogu. Może nie ma tam co liczyć na redakcje (na forum również ich nie ma chyba że wytykasz paluchami przez tydzień) ale można między sobą pogadać. Nic dziwnego że pomysł nie wypalił skoro znowu większość osób nawet nie wie o istnieniu czatu.

O czym Ty piszesz człowieku, jaką władzą? Byłem zwykłym wolontariuszem, który chciał pomóc, a nie odwalać całą robotę, nie płacą mi za to. Może jeszcze kible mam im wyczyścić, bo sami nie czyszczą?
Kolejny “lament”? Może “lamentem” też nazwiesz skargi na to, że “nieustający” konkurs blogowy został odwołany ponad dwa tygodnie po zakończeniu, bez żadnego wcześniejszego ostrzeżenia? Co z tego, że złamali własny regulamin, że były osoby walczące cały czas o podium w konkursie…
Mam Ci podlinkować wspaniałe obietnice @tomekb jaki ten Discord ma być wspaniałym środkiem komunikacji, że będą streamy, wydarzenia i bezpośredni kontakt z redakcją? Dzięki mojej inicjatywie w ogóle ten Discord powstał, powstały te wątki na forum, sam pisałem, żeby sprawę nagłośnić w jakimś newsie i nawet dostałem pozytywną odpowiedź xD
Ja naprawdę jestem spokojnym i ugodowym człowiekiem, co wie każdy kto nawiązał ze mną kontakt, ale jak się mnie olewa, ignoruje i oszukuje, to zaczynam się denerwować.
Jaki ja mogę mieć szacunek do kogoś, kto cały czas coś obiecuje a w trakcie łamie obietnice? Po co w takim razie cały czas dokładać jakieś nowe bajki, żeby potem wszystko to zlewać?
Piszą cały czas te denne artykuły o kolejnej aktualizacji Windowsa, w której 0,00001% osób miało jakiś problem, a sami mają mniej honoru…
@anon54006378 Sam se napisz ten wpis na blogu, zobaczymy jaki będziesz miał zasięg.

A trzyma cię ktoś tutaj? Czujesz się źle traktowany to nie odwiedzaj DP. Wyjdzie ci to na zdrowie. Źle się dzieje nie od dziś a takie podejście do społeczności jest od lat. Po co się męczyć? Ze znajomymi możesz się skontaktować poza portalem.

Nie troluj już.

Zapomniałbym że jesteśmy na DP. Dzień w którym ktoś nie wyzwie cię od trolla jest dniem straconym!

Tylko argument “nie podoba się to wyjdź” to argument albo kretyna albo trolla, także ten… nie wiem, co wolisz.

2 polubienia