DISQUS problem z linkiem do profilu na FB

Ktoś ogarnia disqusa i wie jak rozwiązać problem o którym poniżej?

Na jednym z kont disqus miałem w zakładce services podpiętego m.in. facebooka. Konto dajmy na to facebookcom/xxx po pewnym czasie zmieniłem nazwę użytkownika na Facebooku na facebook.com/yyy

Chcę zmienić link tak aby ktoś kto kliknie na mój profil FB w disqus przechodził do konta FB i tutaj pojawia się problem bo cały czas pozostaje stary link do pierwszego profilu. Usuwałem już apkę na FB i jeszcze raz chciałem przejść przed dodanie i autoryzację aplikacji disqus na FB.

Cały proces przechodzę i wygląda jak zakończony sukcesem ale wchodząc na profil w disqusie nadal jest link ze starą nazwą użytkownika FB który oczywiście przenosi do profilu który już nie istnieje a ponownie nie mam możliwości zmienić nazwy użytkownika na FB.

Ma ktoś jakiś pomysł co może być nie tak?

Mh… jak już raz się ustali nazwę profilu to potem nie można zmienić przecież, więc stary adres (domyślny) powinien być tą samą stroną co jak potem ustalisz nowy.

Ustawienia disqus ? Usunąć to konto i potem podpiąć nic nie daje ?

Czego nie można zmienić? Masz na myśli nazwę użytkownika na FB? To akurat można ale ograniczoną ilość razy. Tak próbowałem usuwać profil FB z disqusa i podpinać jeszcze i cały czas pozostaje ten stary adres. Jak podpinam inny profil to wszystko jest ok.