DISQUS problem z linkiem do profilu na FB

(sosen86) #1

Ktoś ogarnia disqusa i wie jak rozwiązać problem o którym poniżej?

Na jednym z kont disqus miałem w zakładce services podpiętego m.in. facebooka. Konto dajmy na to facebookcom/xxx po pewnym czasie zmieniłem nazwę użytkownika na Facebooku na facebook.com/yyy

Chcę zmienić link tak aby ktoś kto kliknie na mój profil FB w disqus przechodził do konta FB i tutaj pojawia się problem bo cały czas pozostaje stary link do pierwszego profilu. Usuwałem już apkę na FB i jeszcze raz chciałem przejść przed dodanie i autoryzację aplikacji disqus na FB.

Cały proces przechodzę i wygląda jak zakończony sukcesem ale wchodząc na profil w disqusie nadal jest link ze starą nazwą użytkownika FB który oczywiście przenosi do profilu który już nie istnieje a ponownie nie mam możliwości zmienić nazwy użytkownika na FB.

Ma ktoś jakiś pomysł co może być nie tak?

(Adjweb) #2

Mh... jak już raz się ustali nazwę profilu to potem nie można zmienić przecież, więc stary adres (domyślny) powinien być tą samą stroną co jak potem ustalisz nowy.

Ustawienia disqus ? Usunąć to konto i potem podpiąć nic nie daje ?

(sosen86) #3

Czego nie można zmienić? Masz na myśli nazwę użytkownika na FB? To akurat można ale ograniczoną ilość razy. Tak próbowałem usuwać profil FB z disqusa i podpinać jeszcze i cały czas pozostaje ten stary adres. Jak podpinam inny profil to wszystko jest ok.