Disqus + Wordpress - nie wysyla komentarzy jako Gość

Witajcie, mam swojego bloga postawionego na wordpressie. Wszystko jest ok, jest okno komentarzy disqus, jezeli ja sie zaloguje do konta disqus to normalnie moge komentowac komentarz sie pojawia, kiedy ktos probuje skomentowac jako Gosc, nie ma nic. W opcjach jest zaznaczone ze kazdy moze komentowac. Sprawdzalem na kilku przegladarkach, nie wiem o co chodzi. Wersja Wordpress 3.3 i najnowszy plugin Disqus’a.

Myslalem ze to problem pluginu od cache’u, ale nie.

Może ten “ktoś” źle to robi albo mu przeglądarka coś blokuje?

Nie loguj się i sam sprawdź czy możesz komentować jako gość.

Pamiętaj, aby dodać komentarz jako gość, trzeba podać maila.

Wątpię czy w ogóle można komentować w Disqusie jako gość. Sprawdzałam na wielu portalach. Trzeba podać maila i jakiś tam nick, bez rejestracji. To i tak jest anonimowe bo można mieć fakowego maila. opanujshock dobrze że masz disqus a nie integrację z Facebookiem, bo on akurat się nie sprawdza. Ludzie wolą być anonimowi i to wcale nie znaczy że są wtedy agresywni, badania pokazują że disqus spełnia swoją rolę: http://tech.pgs-soft.com/2012/01/17/thing-o-matic-wydruk-nabiera-ksztaltow/. Podanie maila nie demotywuje ludzi tak jak rejestracja, czy podanie wszystkich danych i nawet udostępnienie zdj z FB. To raczej nie problem że nie można być totalnym gościem