Divx z napisami pod Viste - jaki odtwarzacz?

Witam

prosze doradcie mi jakis odtwarzacz filmow DIVX z napisami pod Viste - najwazniejsze to aby mogl odwarzac filmy plus napisy z txt. Fajnie by bylo aby program byl w wersji portable ( zeby nie trzeba bylo instalowac ale jezeli takiego nie to moze byc do instalacji)

Prosze Was o pomoc.

Wystarczy WMP (Windows Media Player) + kodeki >>klik<>

Jak zainstalujesz te kodeki to uruchamiasz film a napisy same się będą wyświetlać. Jedyny warunek -> plik zawierający napisy musi mieć dokładnie taką samą nazwę jak plik video. Np. xyz.avi i xyz.txt

Jedyne słuszne rozwiązanie - z dotychczasowych programów do odtwarzania DivXów działa tylko AllPlayer 2.4 - pozostałe (większość) nie gdyż korzystały z Media Playera 6.4 którego w Viście już nie ma.

WMP11 + FFDSHOW (directvobsub)

Wygladaja ladniej napisy niz w Allplayerze (trzeba tylko ustawic textbox ratio na 4:3 żeby były pod filmem i muszą mieć identyczna nazwę jak film)

U mnie bardzo dobrze działa AllPlayer 2.4, trzeba tylko wgrać odpowiednie kodeki :slight_smile:

Tak… Rowniez Polecam AllPlayer’a :slight_smile:

Można jeszcze użyć programu VLC media player -> http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=24&id=1361

ciekawostką jest to iż odtwarza filmy (z napisami) bez potrzeby instalowania kodeków.

a jakie polecacie kodeki

i drugie z ką wząsc kodek zeby sie dało oglądac filmiki w przeglądarce Mozilla Firefox 2.0 bo nie moge scągnąc wtyczek

Bo sam ze sobą je instaluje :slight_smile:

Złączono Posta : 12.02.2007 (Pon) 19:46

KLite Mega Codec Pack 1.65

Większość ma racje… tylko AllPlayer 2.4 i późniejsze wersje później :mrgreen:

ja obecnie używam na Viscie kliper-0.6.2_beta1 wysmienity programik nie potrzebuje zadnych kodekow i otwiera kazdy format :slight_smile: do tego nie zamula kompa i chodzi nawet na 300Mhz procesorze:) wykorzystuje slynnego mplayera

AllPlayer 2.4. Polecam.