Dla córki android, 2GB, 5' co wybrać?

(Qra69) #1

witam 

Mam na oku kilka telefonów ale nie mogę się zdecydować co wybrać. Granicą jest kwota 500zł.

Wymagane 2GB, ekran 5' (nie większy), rozdzielczość minimum HD i bateria powyżej 2000mAh.

zastanawiam się nad:

Lenovo K5, TP-Link ceffos C5, LG K8, Sony Xperia M4 Aqua.

Co byście wybrali?

(Piotrek2255) #2

Xiaomi Redmi 3S?

(Qra69) #3

xiaomi dobre :slight_smile: ale trochę przekracza budżet a 500zł i tak już naciągane;)

(Piotrek2255) #4

No to w takim razie inaczej, może Xiaomi Mi4C? Można dostać za 109$ + 10$ roczna gwarancja w Polsce. Stosunek / Jakość = rewelacja, świetny aparat, dobra wydajność. Na minus brak slotu SD.

A z twoich propozycji, najbardziej sensowne jest Sony. Pod warunkiem, że córka instaluje mało aplikacji.

(Qra69) #5

szkoda,że nie ma tego slotu SD bo faktycznie niezła propozycja :smiley:

(Piotrek2255) #6

Bez slotu zostaje jakieś 11.5 do 12GB więc da się to ogarnąć.

(Qra69) #7

wolałbym jednak z Polski fona bo obawiam się,że nie przyjdzie do Mikołaja na czas. Ostatnio na koszulkę poleconym z Chin czekałem ponad miesiąc…(aliexpress)

(Przem742) #8

MyPhone Infinity II

(Qra69) #9

a jak z baterią w tym myPhone II? bo zastanawiałem się nad IIs ale właśnie w testach bateria kiepsko wypada :frowning:

(Krzysztof Nowak) #10

Dla dziewczyny dobrym wyborem będzie

http://www.x-kom.pl/p/250954-smartfon-telefon-lenovo-moto-g-3rd-gen-lte-bialy.html

Jest w dobrej cenie, biały więc design powinnien odpowiadać, przyzwoity aparat, dobry wyświetlacz. Przy normalnym użytku do 1.5 dnia na baterii wynik jest ok

(Qra69) #11

1,5gb ram to minimum

(Snajpiq) #12

Z tego co proponujesz Lenovo K5 nie będzie złym wyborem. Głośniki stereofoniczne, które posiada są niewątpliwym atutem.

(Qra69) #13

córka wybrała w końcu Xperie M4 Aqua;) jutro odbieram

(Snajpiq) #14

Telefon fajny, ale dużo w sieci czytałem o problemach z nim. Podobno to jeden z mniej udanych telefonów od Sony.

(Krzysztof Nowak) #15

Miałem M4 aqua - powiem tak telefon fajny ale pamięc wbudowana jest zdecydowanie za mała 3 aplikacje i już jest problem… a na karcie zewnętrznej nie możesz zainstalować aplikacji, dlatego go wyminiłem cały czas mi to przeszkadzało.

Grzeje się mocno przy kilku aplikacjach.

Jeśli chcesz więcej ram zobacz

http://www.x-kom.pl/p/307358-smartfon-telefon-tp-link-neffos-c5-dual-sim-lte-szary-szklo-hartowane.html

dobrej jakości ekran IPS, akceptowalna wydajność, czytelny interfejs systemu, łączność LTE, obsługa dwóch kart SIM, stosunkowo niewielka waga, dość dobra jakość zdjęć dziennych z głównego aparatu, za to jeśli chodzi przedni mogła by być lepsza.

(Qra69) #16

odkopuje wątek bo poszukuję teraz jeszcze jednego telefonu w podobnej konfiguracji. Mam do wydania ok.500zł, zastanawiam się nad Lenovo Vibe K5 lub Xiaomi Redmi 4A, czy to dobry wybór? co obstawiacie? od razu mówię,że zakup w Polsce:)

(lordjahu) #17

Z Xiaomi będziesz bardziej zadowolony - wydajny system, lepsza bateria.

(ZigiTop) #18

myPhone Prime Plus jeszcze sobie zobacz

(Qra69) #19

procek dość stary i nie ma LTE :frowning:

(lordjahu) #20

A co powiesz na Lenovo Moto E3 ? za ok 399zł masz nówkę na gwarancji!