Dla córki android, 2GB, 5' co wybrać?

witam 

 

Mam na oku kilka telefonów ale nie mogę się zdecydować co wybrać. Granicą jest kwota 500zł.

Wymagane 2GB, ekran 5’ (nie większy), rozdzielczość minimum HD i bateria powyżej 2000mAh.

zastanawiam się nad:

Lenovo K5, TP-Link ceffos C5, LG K8, Sony Xperia M4 Aqua.

Co byście wybrali?

Xiaomi Redmi 3S?

xiaomi dobre :slight_smile: ale trochę przekracza budżet a 500zł i tak już naciągane;)

No to w takim razie inaczej, może Xiaomi Mi4C? Można dostać za 109$ + 10$ roczna gwarancja w Polsce. Stosunek / Jakość = rewelacja, świetny aparat, dobra wydajność. Na minus brak slotu SD.

 

A z twoich propozycji, najbardziej sensowne jest Sony. Pod warunkiem, że córka instaluje mało aplikacji.

szkoda,że nie ma tego slotu SD bo faktycznie niezła propozycja :smiley:

Bez slotu zostaje jakieś 11.5 do 12GB więc da się to ogarnąć.

wolałbym jednak z Polski fona bo obawiam się,że nie przyjdzie do Mikołaja na czas. Ostatnio na koszulkę poleconym z Chin czekałem ponad miesiąc…(aliexpress)

MyPhone Infinity II

a jak z baterią w tym myPhone II? bo zastanawiałem się nad IIs ale właśnie w testach bateria kiepsko wypada :frowning:

Dla dziewczyny dobrym wyborem będzie

http://www.x-kom.pl/p/250954-smartfon-telefon-lenovo-moto-g-3rd-gen-lte-bialy.html

Jest w dobrej cenie, biały więc design powinnien odpowiadać, przyzwoity aparat, dobry wyświetlacz. Przy normalnym użytku do 1.5 dnia na baterii wynik jest ok

1,5gb ram to minimum

Z tego co proponujesz Lenovo K5 nie będzie złym wyborem. Głośniki stereofoniczne, które posiada są niewątpliwym atutem.

córka wybrała w końcu Xperie M4 Aqua;) jutro odbieram

1 polubienie

Telefon fajny, ale dużo w sieci czytałem o problemach z nim. Podobno to jeden z mniej udanych telefonów od Sony.

Miałem M4 aqua - powiem tak telefon fajny ale pamięc wbudowana jest zdecydowanie za mała 3 aplikacje i już jest problem… a na karcie zewnętrznej nie możesz zainstalować aplikacji, dlatego go wyminiłem cały czas mi to przeszkadzało.

 

Grzeje się mocno przy kilku aplikacjach.

 

Jeśli chcesz więcej ram zobacz

http://www.x-kom.pl/p/307358-smartfon-telefon-tp-link-neffos-c5-dual-sim-lte-szary-szklo-hartowane.html

dobrej jakości ekran IPS, akceptowalna wydajność, czytelny interfejs systemu, łączność LTE, obsługa dwóch kart SIM, stosunkowo niewielka waga, dość dobra jakość zdjęć dziennych z głównego aparatu, za to jeśli chodzi przedni mogła by być lepsza.

odkopuje wątek bo poszukuję teraz jeszcze jednego telefonu w podobnej konfiguracji. Mam do wydania ok.500zł, zastanawiam się nad Lenovo Vibe K5 lub Xiaomi Redmi 4A, czy to dobry wybór? co obstawiacie? od razu mówię,że zakup w Polsce:)

1 polubienie

Z Xiaomi będziesz bardziej zadowolony - wydajny system, lepsza bateria.

myPhone Prime Plus jeszcze sobie zobacz

procek dość stary i nie ma LTE :frowning:

A co powiesz na Lenovo Moto E3 ? za ok 399zł masz nówkę na gwarancji!