Dla graczy The Forest

Siema w ostatnim czasie dużo gram w The Forest zamieszkałem na takim cyplu obok jachtu i było dosyć spokojnie nie było żadnych mutantów a kanibale średnio 4 przyłaziło więc był spokój. Wczoraj zbudowałem drewniany mur potem poszedłem wyciąć dziurę w suficie żeby zrobić tam wyjście noi słysze że drą tam mordy więc wychodze i co 6 kanibali po chwili przybiegło jeszcze 3 prawie cały dzień w grze ale ich pokonałem dzisiaj skączyłem schody i postanowiełem zbudować pułapki stawiam projekt 1 i się odwracam 8 kanibali patrze w las tam się jednak kręcą kolejni i tu moje pytanie w grze mam 70 71 dzień i czy kanibale przyłażą masowo bo mam już 70 dni czy przez ten mur. Miał ktoś taki problem?

Mięso

Ale co mięso

Wielkość bazy + zaawansowanie + wkurzanie ich (zabójstwa i cięcie drzew;p) + zlokalizowanie bazy -> częściej i więcej.

Ogólnie powinieneś postawić raczej kamienny mur, wysokości 3 warstw i mogą somie maluchy skakać do czasu wizyty mutantów :wink: Żeby ich trochę uspokoić “zniknij” z miejscówki na kilka dni, powinni zacząć bardziej szukac po okolicy.

Dzięki teraz bardziej się skupie na exploringu

Dobra rada: machnij 2 tratwy, jedną na “do okoła” wyspy, druga na tej wewnętrznej rzece. Zdrowiej przenocować na wodzie niż tłuc się z kolegami po nocach, w środku masz też kilka małych wysepek , akurat na save pointy, o ile od nastu miesięcy mapy nie zmienili zbytnio.

Tak się składa że zbudowałem sobie port w którym jest tratwa tylko muszę szałas

Wyprowadź się na Wyspę Wielkanocną… Tam Cię już nie sięgną. :alien:

Dobry pomysł:)