Dlaczego aplikacje na FB się strasznie zacinają?

Witam. Mam pytanie. Jest konkurs np. teraz Lay’s, gdzie im więcej laysów się pojawi na ekranie które trzeba zbić tym większe są ściny… Aż nagle zbyt dużo ich wylatuje i firefox się zawiesza i nie mogę już nic zrobić i przegrywam. Czego to jest wina? Komputer świeżo po formacie,

Włączyć menadżer zadań na zakładce procesy i wcisnąć printscreen w chwili takiego obciążenia firefoxa. Wkleić do painta, nazwać i zapisać jako JPG, tu dać linka do obrazka.

Chętnie bym to zrobił ale do takiego stanu musiałbym grać ok. 30-40 min, a nie chcę się denerwować :D. Natomiast przy pracy normalnej gdy gram to:

http://static.pokazywarka.pl/bigImages/2607838/9941786.jpg?1389900385

___________________________________________________________________________________________

Proszę zapoznać się z regulaminem, a szczególnie z fragmentem dotyczącym maksymalnych rozmiarów grafik wklejanych do posta.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Pamięci masz. Przy “normalnym” użytkowaniu firefoxa zużycie ponad 500K? To wskazuje na dodatki - któryś sam, albo w parze za bardzo obciąża. Najlepiej sprawdzać po wyłączaniu i włączaniu pojedynczych rozszerzeń i dodatków i patrzeć na menadżer zadań.

Zrób screeny z dodatków i z rozszerzeń i pokaż linka do zrzutów.