Dlaczego co chwila mi ściąga pieniądze z konta? Sieć- plus

Ostatnio po załadowaniu karty “5” parę dni wchodziłam na internet i siedziałam trochę czasu i na gadu oczywiście też.

Po tym czasie załadowałam konto karta również piątką i po załadowaniu wyłączeniu i włączeniu telefonu… weszłam w gg po chwili się pokazało ze połączenie zostanie przerwane. Sprawdziłam stan konta… zamiast dołożyć do tych paru zł te 5 z doładowania to miałam te parę zł… a z doładowania pieniądze wsiąkły? Co się dzieje? Boję się załadować konto za większa sumę w obawie,że kwotą doładowaną nie nadążę się nacieszyć… oraz wykupić pakietu na smsy do mojej sieci. D asie jakoś wyłączyć na ile się chce ten pakiet internetowy? By moc bez obawy załadować konto dowolna karta… i mieć te pieniądze na koncie…by pobierało z tych jednostek z pakietu a nie konta? Dziś sytuacja sie powtórzyła. Może dlatego że nie wziełam aktywacji gg na następny tydzień? Ale odpaliłam dziś gadu pare minut siedziała i mnie rozłaczylo. Jak siedziałam na necie…

Skontaktuj się z obsługą klienta sieci Plus, tu raczej nikt ci nie pomoże, bo to indywidualny przypadek.

Zapewne masz telefon skonfigurowany na WAP

(a tam pieniądze zabiera nie za ilość ściągniętych danych tylko za czas połączenia)

Skonfiguruj sobie telefon

http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ … ja_zdalna/

A opcjach wybierz ustawienia int gprs

Wtedy rachunki będą symboliczne a jeżeli chcesz mieć pełną kontrolę i naprawdę tanio to wykup pakiet internetowy

http://www.simplus.pl/v.do?idx=805161

(żeby pakiet działał musisz skonfigurować telefon tak jak napisałem wyżej czyli int gprs)

Wiem ze zmienialam ale teraz to nie ladowalam konta znowu bo juz sie sama zamotalam… jutro i sie pakiet gg konczy.

wyślij smsa o treści: GGPlus na numer 8045 pobierzesz gadu gadu z plusa (specjalne na tą sieć) i w ustawieniach (ustawienia->łączność->ust. internetowe->ustawienia java) zmień na wap i wtedy nie powinno ci już zżerać pieniędzy bo sam korzystam z tego gadu gadu na lekcjach. Tylko trzeba później wysłać smsa żeby gadu gadu działało : GGMxxx [gdzie xxx- to twój num gadu] gdau na numer: 7936->90dni->9zł+vat /lub/ 7455->30dni->4zł+vat /lub/ 7136->7dni->1zł+vat