Dlaczego dublują się posty?

Witam.

Mam pytanie natury technicznej…

Właśnie dostało mi się od - Golden Finger - za rzekomo kilkakrotnie zdublowane przezemnie posty …

Raczej do winy się nie poczuwam…

Ale na panelu strony po lewej widziałem swoje chyba trzy takie same i jeszcze kogoś także zdublowane , zatem coś jest nie tak …

Może ktoś wie dlaczego tak się dzieje zanim moderatorzy zaczną do nas strzelać jak do kaczek …

Wystarczy raz kliknąć na “wyślij” to się nie zdubluje.

Kilka razy wcisnąłeś przycisk Wyślij.

To nie wina wysyłającego (no może trochę) ale haczącego ostatnio się forum. Godzinę temu tez miałem podobną sytuację - po napisaniu postu i kliknięciu “wyślij” - zero reakcji, odczekałem trochę, ponownie klikam wyślij - to samo. Za trzecim razem załapało i w poście to co napisałem było potrójnie. No to edycja i doprowadziłem post do ładu.

A ładną, zieloną stronę z opisem prawdopodobnej przyczyny błędu “500” oglądam dziennie z 10 razy (jeśli nie więcej) natomiast jakoś nie widzę wyjaśnienia przez administrację przyczyny takiej sytuacji (wiem, że o tym wiedzą, bo w którymś wątku kilku userów zwróciło na to uwagę)

Czyli 3 razy nacisnąłeś Wyślij. :slight_smile: Stąd 3 razy wysłał się post.

Wiem o tym (przecież to napisałem) tylko, że między klikniąciami było 20 - 30 sekund oczekiwania na reakcję, której nie było, miałem wrażenie jakby myszka nawaliła, w rzeczywistości forum się haczyło.

Bo strona wogóle od jakiegoś czasu działa okropnie …

Wydawało mi się ,że to może wina przegladarki , więc zrobiłem aktualkę do IE 8 0.

Okazało się,że jednak nie…

Też oglądam ten banerek z błędem 500 kilka razy na dzień…

To niech się łaskawie nie dziwią, że posty się mnożą…

Swoją drogą moderatorzy mogliby się pokusić najpierw o wyjaśnienie sprawy a nie wykorzystują

swoje miejsce w szeregu i z pozycji nastroszonego koguta dawać mandaty tym na samym końcu kabla…

To nie było raczej złośliwe, ale przyznaje nieco poirytował mnie ton uwagi wczorajszego moderatora… :evil:

guliwer , jesteś na forum od dłuższego czasu, masz kilkaset postów, więc mogę wnioskować, że wiesz co można zrobić jeśli posty się zdublowały. Wystarczyło wykasować duble.

Poza tym, zamiast się irytować, wystarczyło napisać do mnie PW z wyjaśnieniem zaistniałej sytuacji i nie byłoby sprawy.

Jak to sobie wyobrażasz ?? To są co najmniej żarty. Gdybyśmy mieli stosować przede wszystkim Twoją propozycję to forum byłoby jednym wielkim śmietnikiem.

To użytkownik jest zobowiązany wyjaśnić swoje niewłaściwe zachowanie, od tego ma dostępnych na PW moderatorów.

Ponadto nigdy, ani poprzednio, ani obecnie, nie wykorzystywałem swojej pozycji na forum i nigdy nie zwróciłem uwagi nikomu w sposób złośliwy.

Tak więc, zanim napiszesz coś na Moderatora, zastanów się, czy rzeczywiście słusznie to robisz.

Pozdrawiam

Wiadomość na PW wczoraj wysłałem, czy doszła nie mam zielonego pojęcia…

Przepraszam,że się nieco uniosłem ale proszę mi wierzyć że “dobre programy” otwierają

się od pewnego czasu coraz gorzej i nie jest to wina peceta .Otwieram stronę z takim samym

skutkiem w domu ale i w pracy na sztywnym łączu.

Gdzieś umknęły czasy gdy stronka “śmigała” jak złoto…

Poza tym pojawiający się wasz banerek z błędem *500 pojawia się dostatecznie często by uspić

naszą czujność i to miałem przede wszystkim na myśli…

…zatem bez urazy…

Błąd 500 oznacza, że kompiluje się nowy build vortalu.