Dlaczego esest się nie aktłalizuje?

Od początku bieżącego miesiąca użytkownicy NOD32 jak i ESET Smart Security mają problemy z aktualizacją

Serwery wersji płatnych są niedostępne lub dostępnych jest kilka co skutkuje niemożliwością przeprowadzenia aktualizacji

na chwile obecną działają 3 z 27 serwerów jeszcze niedawno żaden nie był dostępny

W gorszej sytuacji są użytkownicy wersji trial tam nie działa żaden z serwerów i o ile co bardziej zdesperowanym osobom pełnych wersji poprzez ciągłe wymuszanie aktualizacji może się udać to trialowcy nie mają na to najmniejszych szans

Jeżeli jednak chcemy przeprowadzić aktualizacje można skorzystać z awaryjnego serwera są na nim tylko i wyłącznie bazy wirusów

http://update.eset.com/download/engineols3/

Witam!

Nie wiem skąd masz takie info, ale jakoś ja nie mam najmniejszych problemów i codziennie mam aktualizację… zarówno na pełnej wersji, jak i na trialu na drugim kompie.

Mam NOD32

Gdyby nie Twoja informacja to bym nawet nie wiedział, że jest jakiś problem - ja i wielu moich znajomych mamy zainstalowane przeróżne produkty ESET i nikt z nas nie ma najmniejszego problemu z aktualizacjami.

PS. “Dlaczego” jest jednym słowem a nie dwoma :wink:

na forach widziałem że estes się wql nie atułalizuję może teraz naprawili problem ale nie wszystkie serwery działają ;/

Spróbuj pobrać aktualizacje ze strony producenta.