Dlaczego głośniki w monitorze nie działają?

Mam Windows 7. Jak podłączam głośniki do komputera to wszystko jest ok., ale jak podłączam głośniki od monitora, to nie ma dźwięku :frowning: HELP !!

Może są po prostu wyciszone, sprawdź to w menu monitora.

A co to za model i jakiej firmy i jakim kablem podłączasz te głośniki?

Nic nie jest wyciszone. Monitor mam marki Fujitsu Siemens.

Witam. Ustaw głośniki w monitorze jako domyślne. Kliknij PPM na głośniczek …potem Urządzenia do odtwarzania…kliknij na nazwę swojego monitora i Ustaw domyślne…Zastosuj i Ok.

Kabel od monitora do karty dźwiękowej podłączony?

Trafna uwaga przez igrek , jak masz podłączony miedzy komputerem a monitorem tylko kablem sygnałowym D SUB albo DVI to tymi kablami nie idzie dźwięk. Chyba żebyś miał na monitorze i karcie graficznej gniazda na łącza HDMI i z ustawieniami dźwięku jako domyślne z HDMI jakoś tak. To jeśli nie to zostaje się zopatrzyć w kabel Jack u mnie jest z zielonymi końcówkami i dopiero wtedy cieszyć się głosem o ile będzie zadowalający w porównaniu z zewnętrznymi głośnikami. Powinno być gniazdo na taki kabel w monitorze.

No kabel od głośników mam podłączony, bo był w zestawie. Z taką zieloną końcówką, podłączam go do takiego zielonego wejścia z tyłu obudowy, ale nie ma dźwięku ;/

Opcja wyciszenie wyłączona? Głośniki podgłośnione na maxa? Ustaw wyjścia w panelu realteka. Albo głośniki nie działają i tyle.

Opcja wyciszenie wyłączona. Głośniki na maxa. Nie wiem tylko, jak te wyjścia ustawić? Mam tam tylko AMD HDMI Output, Głośniki i Realtek Digital Output. Które mam wybrać?

A ten kabel łączący głośniki z kartą dźwiękową, to do jakiego wejścia z tyłu obudowy podłączyć? Bo może ja nie do tego podłączam, bo tam jest kilka wejść ;/ Ja podłączyłem kolorami, czyli do zielonego, bo końcówka kabla jest zielona.

Realtek HD Audio output, podłączasz do zielonego i tyle.

Ale tam nie ma Realtek HD Audio Output tylko Realtek Digital Output. To to samo?

Masz tylko zintegrowaną kartę realteka. Więc ten digital output.