Dlaczego Gra Która nie powinna sie zacinać zacina sie?

Witam oto specyfikacja mojego kompa

Procesor Intel Core i5-3550, 3.30GHz

Dragon Age Inkwizycja ma słabą optymalizację, poczytaj sobie tutaj:

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/dragon_age_inquisition_ma_wymagania_jak_smok_test_wydajnosci

 

Jak gra ma słabą optymalizację to leży i kwiczy.

 

Ps.

Czegoś nie kumam " grałem kiedyś też na moim kompie w Need For Speed Rivalts i tam na wysokich miałem 80 FPS"  a potem piszesz " bo zastanawiam sie nad kupnem NFS Rivalts ale mam obawy czy może mieć duże spadki a w wyścgach jest to niewybaczalne"

Poza tym karta jednak nie jest zbyt dobra, więc nie można też od niej wiele oczekiwać.

Need For Speed jest na Origin kiedyś był u mnie kuzyn przez 2 tygodnie i zalogował sie na swoje konto origin pobrał NFS i graliśmy ale kiedy wyjeżdżał usunoł i NFS i wylogował sie z konta :slight_smile: Rozumiesz ?

Karta jest z takiej jak by średniej półki ale kopowałem 1,5 roku temu i było to tak ze miałem kompa 2GB ram dysk 500GB i grafika jakaś Nvidia ale 512 i potem kupiłem kompa tego co mam teraz więc byłem mega szczęśliwy ze z grafiki 512 nagle mam 2GB i do tego nie 2GB ram tylko 8 i procek był 2.20GHz a jest 3.30 więc taka zmiana to dla mnie był mega szok i szczęście ale patrząc na najnowsze gry to teraz na dzien dzisiejszy moja karta to dolna półka mam zamiar za jaieś 3-4 miesiące kupić GTX 770

 

No cóż, specyfikacja nie zachwyca w oparciu o ten tytuł. Piszesz w tytule że “gra która nie powinna się zacinać, zacina się”. 

Otóż drogi kolego weź pod uwagę iż twój sprzęt nie jest demonem prędkości a karta graficzna po prostu może sobie nie dawać rady z nowym tytułem - tym bardziej wymagającą grą. Nowy DA jest bardzo pamięcio i grafiko-żerny, ba! sam mam podobny problem na o wiele lepszej grafice. I tak jak napisał @Meow89 nic z tym nie zrobisz, bo choć minął już jakiś czas EA jeszcze do końca nie zoptymalizowało tytułu tak by chodził płynnie i bez problemów nawet na lepszych sprzętach.

 

Może i nie jest demonem prędośći ale powiem ci kolego ze chodzi bardzo szybko i dobrze i każda gra działa z wyjątkiem tych najnowszych np. Gry z roku 2013 chodzą na ultra ale już gry z  2014 chodzą na średnich ale nie każda bo są takie które chodzą na wyoskich/ultra powiem ci szczerze ze widziałem gry np. BF 4 na takim kompie gdzie ta gra nie miała prawa chodzić a na minimalnych chodziła :wink: