Dlaczego gry na laptopie mi nie działają?

Mam wielki problem od kupna laptopu,żadna gra mi niechodz mam dobrego Laptopa:

Ram;4Gb

Intel core 2 duo T6600

karta: NVIDIA GE FORCE GT200M

Windows 7 64bit

Gdy włanczam grę ekran staje się czarny tak trzy razy i się zawiesza

Podejrzewam że to problem z rozdzielczoscią bo jak zmienie np. w metin2 to dziala ale zmieniam na 1024-769 i na glebie kolorow 16 bit.

Gdy pousuwałem windows update te aktualizacje nawet na 1366-768 gra dziala z 30 min.

w Gry ktore probowalem pograc to Pes10 NBA2k2010

Stery Najnowsze!! Pomożcie!!

Directy najnowsze>:(

Zapewne dlatego:

Usuwanie aktualizacji zaś, świadczy że jesteś zdeterminowany, by odpalić grę temu “laptopu”, tylko dlaczego u licha nikt cię nie poinformował, że nie wszystko będzie działało na dobrym laptopie …

Laptopy nie są do gier.

Brak kompatybilności.

Laptop służy do pracy mobilnej.

Gry nie służą do pracy ale do rozrywki a od tego uniwersalną rzeczą były są i będą komputery stacjonarne oraz konsole do gier.

mati18233 , jeszcze raz będziesz celowo dublował swoje tematy, a uznam to za spam. Czekaj cierpliwie na odpowiedź w jednym temacie.

Ten Laptop ma zewnętrzna karte i powinno wszystko działać gdyby tam był win 32bit. Przy 64 tak może być.

Nieprawda - “bitowość” systemu ma tu znaczenie drugorzędne (choć wpływ sterowników może być niebagatelny), prawda zaś jest taka, że ze względu na różnice konstrukcyjne kart graficznych w wersjach “mobile” będzie się zdarzało że niektóre gry będą działały, a inne nie będą albo w ogóle, albo z pewnymi “oporami”.

Co do tego że laptopy “nie są do gier” - to też nie można się do końca zgodzić. Zawsze można zainwestować w Alienware M15x …

Bitowośc ma znaczeie bo chodzi tu o adresowanie pamięci i wiele gier nie pójdzie na 64 bitach. Wiele osób ma z tym problemy. A co do karty grafiki to nie powinno być problemu chyba że to jest Notebook Toshiba to mogą byc problemy z uwagi na specyfikę sterów. A co do rozdzielczości to ustaw w panelu NVidii -skalowanie monitora płaskiego-stałe proporcje NVIDIA.

W którymś kościele dzwonią - tylko nie wiadomo w którym co ?

Może nie jestem jakimś zaciętym graczem, ale jak na razie spotkałem jedną grę której mi się nie udało uruchomić, co jednak i tak nie miało związku z adresowaniem pamięci, a co najwyżej z problematyczną współpracą gry z systemem poprzez WoW.

Tak więc zanim coś napiszesz uogólniając - najpierw pogłęb wiedzę…