Dlaczego IE nie działa? Nie otwiera żadnej www

Panowie na lapsie mam Vistę, korzystam na codzień z FF, ale teraz, jak zacznę robić szabloniki i kody na strony to muszę to przetestować i w FF i w IE i Operze.

FF i Opera działa bez problemu, zaś gdy uruchamiam IE7 to niestety ale nie działa. Wpisuję w nim adres, długo szuka, ale na końcu bobek, nie wyświetla strony i tyle.

Firewall mam systemowy (Win Defender), antywira NOD32, nic poza tym nie mam. Gdzie sprawdzić co blokuje IE na moim lapsie?

Jakaś informacja się pojawia?

Zresetuj ustawienia IE.

Program Internet Explorer nie może wyświetlić witryny sieci Web 


   Najbardziej prawdopodobne przyczyny:

Nie masz połączenia z Internetem. 

Witryna sieci Web napotyka problemy. 

W adresie może być błąd w pisowni. 


   Możesz spróbować wykonać następujące czynności: 

     Diagnozuj problemy z połączeniami  


     Więcej informacji 


Ten problem może mieć różne przyczyny, w tym następujące: 


Łączność z Internetem została utracona. 

Witryna sieci Web jest tymczasowo niedostępna. 

Serwer nazw domen jest nieosiągalny. 

Serwer nazw domen nie zawiera listy dla domeny witryny sieci Web. 

Jeśli to jest adres HTTPS (bezpieczny), kliknij menu Narzędzia, kliknij polecenie Opcje internetowe, kliknij kartę Zaawansowane i upewnij się, że w sekcji Zabezpieczenia są włączone protokoły SSL i TLS. 


Dla użytkowników w trybie offline


Wciąż możliwe jest wyświetlanie subskrybowanych źródeł i niektórych niedawno wyświetlonych stron sieci Web.

Aby wyświetlić subskrybowane źródła 


Kliknij przycisk Centrum ulubionych , kliknij kartę Źródła, a następnie kliknij źródło, które chcesz wyświetlić. 


Aby wyświetlić niedawno odwiedzone strony sieci Web (może nie udać się dla wszystkich stron) 


Kliknij menu Narzędzia , a następnie kliknij polecenie Pracuj w trybie offline. 

Kliknij przycisk Centrum ulubionych , kliknij przycisk Historia, a następnie kliknij stronę, którą chcesz wyświetlić.

W dniu 15.07.2008 , o godzinie 18:00 został dopisany post przez rafales

Nie pomaga :frowning:

Podaj log z Hijackthis

jest czysty