Dlaczego ikony mają niebieskie tło tekstu?

Ikony mają tło takie jak bym je zaznaczył i jak sobie machnę lewym (zaznaczenie) nic to na pulpicie zostaje do odświeżenia. Czego ?

Pojawiło mi się tak po uruchomieniu odkurzacza.

Tutaj macie podgląd na sytuację : http://imageshack.us/f/51/coszy.jpg/

Brak przeźroczystości w podpisach ikon na pulpicie Win XP

  1. Mój Komputer >> Właściwości >> Zaawansowane >> Wydajność >> Ustawienia >> Efekty wizualne, zaznaczyć Użyj cieni dla etykiet ikon pulpitu

  2. PPM na pulpit >> Właściwości >> Pulpit >> Dostosuj Pulpit >> Sieć Web >> zostaw puste pole przy Zablokuj elementy pulpitu, lub PPM na pulpicie >> Rozmieść ikony według >> usuń haczyk przy Zablokuj elementy Sieci Web na pulpicie

  3. PPM na pulpit >> Właściwości >> Pulpit >> Dostosuj Pulpit >> Sieć Web, w zakładce strony sieci Web usunąć pozostałe i wybrać Moja bieżąca strona główna.

  4. Sprawdzić Start >> Uruchom >> regedit HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer czy nie ma tych wartości ClassicShell, ForceActiveDesktopOn, NoActiveDesktop W podkluczach Policies także. .

:slight_smile:

a tak poza tematem to widzę że gra się w pirackiego minecrafta przez hamachi

pawcio1212- normalnie odkryłeś ameryke…

tak ja zrobilem odkrycie które ty odkrywałeś prwawie 2 miesiące(po twojej dacie dołączenia)

a co do tematu może komuś się przyda

to windows to robi automatycznie jak w Efekty wizualne zaznaczone jest “dostosuj to wydajności komputera”