Dlaczego jeździcie na HotZloty i co wam się w nich podoba?

Dlaczego jeździcie na HotZloty i co wam się w nich podoba ?? Jeśli ktoś mi może wyjaśnić mi ten aspekt,to byłbym bardzo rad.

http://www.dobreprogramy.pl/hotzlot i tyle w temacie :>

Linki,to każdy może dawać :stuck_out_tongue: A mnie chodziło o coś bardziej napisanego własnymi słowami.

Chciałbym napisać, że dla frajdy, z ciekawości i dla ludzi. Niestety, nigdy nie byłem na zlocie i nie będę. Chyba, że wszyscy zrobią zlot, gdy mi procesor zrobi aut.

Odpowiem, że bardzo odpowiada mi środowisko, co ma coś ciekawego do zademonstrowania światu. Szkoda, że nie w np. Łańcucie. Nie mogłem zapisać się na zlot, bo nie dowiózłbym kręgosłupa w całości, a bez drugiej mojej połowy, nie sięgnąłbym do piątego województwa. Za dużo we mnie dziadkowatego dziadka. Prędzej do Was młodych należy technologia informatyczna i prędzej możecie spotkać się wspólnie. Dla mnie takie imprezy, to amway, spełnienie amerykańskich marzeń. Biznes, ale ciekawe nowinki. Wiele pewnie osób niedługo wsiądzie do pociągów z bagażem pretensji i zamierzają wystąpić, jak Lepper w europejskim parlamencie. Nawet nie przyznaliśmy się do zlotu wnukom z Wrocka. Zaraz by fundowali i tak dalej.

Będzie mi brakowało relacji na żywo ze zlotu. A może pomyśleli? Lepsze to, niż kino Walentino. Poznać można, a sympatycznie się uśmiechnąć do niektórych. Mam swoje typy.

Kilka wierszy powstanie, albo jakieś opowiadanie. Nie zmarnuję czasu zlotu.

Pozdrawiam.

Przeniesiono z działu O Portalu - myślę, że to zdecydowanie najlepsze miejsce na taki wątek. :slight_smile:

Bogdan_G naprawdę,bardzo mi się podobała twoją odpowiedź.Wy macie spotkania,moim zdaniem chyba za bardzo branżowe,wszystko jest zorganizowane (nie ma chyba miejsca na spontaniczność) Ludzie,których znam też organizują zloty,lecz nasz spotkania swoją tajnością przypominają wolnomularzy (do was każdy może dołączyć),mamy głupie konkursy np.rzut twardym dyskiem do kosza,głupie karaoke (chyba na HotZlocie tego nie ma)

PS.To jest tylko moja opinia,zaznaczam,że nikogo ani niczego nie krytykuje.

Słowo “Wy” - jakoś dzieli nas wszystkich, a nie jest tak, bo wyraźnie napisałem, że

Jestem zaciekawiony. Wiadomo już, że będzie gorąco na zlocie, bo szykuje sie upał. Jadą też nasi wędkarze. Może wyłowią pożyteczne dla nas wszystkich nowinki.

Pozdrawiam.

Bogdan.

Chyba wszyscy to jedna rodzina ??

PS.Wiele osób oglądało ten temat,a tylko osoba,która nie była nigdy na HotZlocie potrafiła wyrazić atmosferę HotZlotu słowami.

Chwalisz. Wysyłając swoje myśli i pewne nadzieje, nawet obawy, to już jest się Tam, na zlocie. Trochę mogą zmiany poboleć. Zdaję sobie sprawę, że cyber epoki krócej trwają. Nawet nie zgaduję, że na naszych oczach schyłkuje już dziki zachód i wolna amerykanka. Internet zacznie sie zamykać. Nawet na używanie takiego forum i portalu, jak Dobreprogramy, trzeba będzie Mieć aktywowaną licencję, na jakiś udostępniający program. Taki Miecio będzie musiał być osobą prawną. Będzie kupował, a jego własność będzie chroniona. Doczekamy sie prawnej ochrony systemow operacyjnych w zakresie eksploatacji itd. Pewnie, że dużo sie zawali prowizorek i będą poszkodowani, ale idzie nowe. Trolle przeniosą sie na Marsa, potem na inne planety, skąd sukcesywnie będzie ich wyganiac cywilizacja…

Dobrze, że Tu jest na luzie.

Pozdrawiam.

Bogdan.

Nie chwalę,piszę to,co czuje.Cyber epoki skąd,ja to znam,kto z obecnych wie,co,to jest stampowanie znaczków,cover art na okładce dyskietki lub delay,deadline,trackmo,dentro moja epoka przeminęła i kolegów,lecz się trzymamy.Używam PC,lecz on nie ma duszy,jest bezmyślnym blaszakiem,moja dusza kocha inny czas,inny system.

PS.Niech ludzie organizują HotZloty może jakiś czlowiek wyrośnie na nowego Karpińskiego.

PS2.Jak widzę to co wszystko jest,to jakbym obserwował spotkanie Masy

- Niech ktoś pomyśli

Ale co tu jest do opisywania ??

Są relacje (foto, video) z poprzednich zlotów, jest relacja z przygotowań do obecnego, są wpisy ludzi którzy tam byli, bądź chcą być.

Reszty nie odda słowami. Tam po prostu trzeba być. :slight_smile:

Najtrafniejsza wypowiedź którą wyczytałem od początku tematu. galy1 w temacie szukasz informacji czemu jeździmy i co nam się w HotZlotach podoba … a nie łatwiej było przeczytać ostatnie strony fotorelacji z poprzednich HZ ?

W skrócie - > jeździmy dla wspaniałej zabawy, nauki (nowych technologii i softu) spotkania kolegów/koleżanek z forum - choć raz w roku i jedziemy bo nas zapraszają :wink:

ostatnio był rzut ssd do tarczy na ziemi :stuck_out_tongue:

Hej,

Rozwalano też komputery młotkiem, ścigało się w bolidzie formuły 1 Intel’a, skakało na matach tanecznych czy współzawodniczyło w sportowych grach na Kinecta. :slight_smile: Dużo by pisać…

Pozdrawiam,

Dimatheus