Dlaczego kobiety nie lubią tego forum?

Mam tam konto, ale z niego nie korzystam.
Nie wszyscy dadzą się wkręcić :grinning:

https://kobiety-kobietom.com/forum/viewforum.php?f=5

Strona główna TEMATYCZNE Feminizm

przykładowe tematy:
Jaki jest sens zmiany płci a gender?
weganizm/feminizm/homoseksualizm
CzarnyPiątek
Komar pokaż klate i ku.tasa na fejsie!

To tym zajmują się dzisiejsze feministki?

Teraz wiem już… dlaczego kobiety nie lubią tego forum :joy:
Wikpedia zupełnie inaczej opisuje feminizm.

Zara, zaraz. to ile już jest tych pci? Mnie na biologii pani zawsze uczyła, że w normalnych, zdrowych warunkach, natura w swojej mądrości rozróżnia 2 płcie - męska i żeńska. Stąd toalety - męska i żeńska. W T F?

Przyczyn jest kilka, ale najważniejsze to, ze trudno znaleźć różowe ledy do blaszaka a jeszcze trudniej nim na ulicy się lansować. :wink:

To taki trochę seksistowski żart, prawda jest jednak taka, że kobiety generalnie nie mają pędu do IT. Na forum pojawiają się głównie w jednym z dwóch celów: potrzebuję działającego komputera (nowego) lub cos w starym nie działa. I ja to rozumiem, jak i ja nie mam pojęcia o podkładach pod makijaż, to i nie oczekuje znajomości różnicy miedzy FM2 i FM2+.

Dlaczego zakładasz, że jest tu mało kobiet? Bo nick na to nie wskazuje? Bo zdjęcia w avatarze nie ma?

Przyglądaj się postom. Niektórzy są tu tak ślepi, że nie widzą, gdy kobieta pisze.

3 polubienia

Niektórzy są tu tak ślepi, że nie widzą, gdy facet przekonany,
że jest kobietą (kiedyś będzie żoną innego faceta) robi ich w bambuko :grinning:

A tam trudno:

A ja myślę, że kobiety z DP teraz patrzą tylko co wypisujesz na ich temat i nie chcą uczestniczyć w takich wywodach @tomciu2015 :joy::joy::joy:

Masz na myśli te feministki?
Jeśli nie to zacytuj: moje negatywną wypowiedź o kobietach.
Nawet o feministkach, źle się nie wypowiedziałem,
tylko dałem przykład o czym tam jest rozmowa

A powiedziałem to w kontekście tak na luzie bez złośliwości. :grin:

O to to! Właśnie zrodził się w mojej głowie świetny pomysł do zmian na forum! Niech kobiety wstawiają zdjęcia twarzy :slight_smile:

Uwierz mi, nie chciałbyś tego :smiley:

2 polubienia

Brakuje tu Martiny Noymayer :stuck_out_tongue_winking_eye:
Jechałaby w temacie niejednemu, jak z dzikimi świniami.
Pomagała, znała się.
Nawet Szydercy nie zadzierali.
Martino - wróć!

Co wy macie do naszych wspaniałych kobiet z DP? :grin::grin::grin:

Moim zdaniem to tzw Stara Gwardia, skapiszonowała Martinę. Szydercy nie mieli z tym nic wspólnego :slight_smile:

1 polubienie

Tak, atak był odgórny. Martina jechała IM i to z grubej rury. Ale było ciekawie! Nie mogli tego przełknąć i przegryźć, bo by przybyło eunuchów…

Ta rozmowa, to ploteczki z pustej beczki z punktu widzenia ufo. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Odpowiadając na zadane w temacie pytanie podeprę się Petersonem (a co tam :wink: )
Kobiety statystycznie częściej zainteresowane są ludźmi i relacjami międzyludzkimi, kiedy mężczyźni bardziej rzeczami.

Co to jest Peterson i co znaczy “podeprzeć się Petersonem”? Filmików z YT jako źródła wiedzy, nie uznaję, nawet tych z żółtymi napisami :wink:

Poprzednich dyskutantów wcięło.
Niektórym wymądrzałkom, to baby najczęściej obijają facyjaty. Czasem takie chłopy chowają się w swoim warsztacie i pitolą swoje, dopóki ktoś ich nie obije, - ale to nie mężczyźni. Mężczyźni dużo nie mówią, ale są przez wychowanie i wykształcenie - całkowani w zakresie od - do, czyli - ile mężczyzny dla kobiety, ile dla dzieci, ile dla przyjaciół, kiedy przywalić, kiedy być wrażliwym.
Nie wystarczy dźwigać jaja i domagać się uznania, jak niedocenione zwierzęta domowe.
Mężczyzna chroni bliskich i swój świat wartości.

Jeśli nie jesteś zainteresowany wywiadem to odsyłam do jego książek :wink: