Dlaczego kobiety nie lubią tego forum?

To ten?

Tak. Przecież podałem link do wiki, więc mogłeś sprawdzić.

Hehe, to żeś se pan znalazł autorytet, że o ja pitole :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Gdzie napisałem, że to mój autorytet? A czy artykuł który podlinkowałeś jest tego autora?


Nie to inny Rojewski, daty urodzin się nie zgadzają :wink:
Ciężko mi znaleźć informację o redaktorze którego ty uważasz za autorytet, a który tak ochoczo wchodzi w polemikę z wykładowcą akademickim. :wink:

To masz tu inny, świetny, tak swoją drogą:

Tu masz tekst z krypolu (wiem, dla fana nczasu i frondy to jak dla diabła kąpiel w wodzie święconej):

Co ty próbujesz osiągnąć? Zamiast dyskutować z argumentem, to atakujesz ad personam? To chyba poniżej twojego poziomu?
Nawet nie chce mi się czytać tych wszystkich linków, bo nie osoby Petersona dotyczy dyskusja.

Wytłumaczę ci to inaczej. Czy jeśli mam cię za zgredziałego pajaca, to powinienem z góry każdy twój argument odrzucać z zasady, czy jednak stawiać merytoryczną rozmowę ponad uprzedzenia?

A tutaj, chyba najlepsza krytyka Petersona, a może i pochwała w języku polskim, z tych, które czytałem:
https://magazynpismo.pl/kwestia-wyboru-felieton-dariusz-rosiak/

Nazwij ten argument, bo z filmem na YT nie będę debatował przecież :slight_smile:

To przeczytaj mój post.

To nie jest argument tylko opinia. Do bycia argumentem tej opinii brakuje wskazania weryfikowalnego źródła przywołanych statystyk :slight_smile:

1 polubienie

Jak zwykle rozmywasz dyskusję, czepiasz się semantyki, atakujesz ad personam. Musisz być duszą towarzystwa, ale mi się nie chce z tobą gadać.

Bo poprosiłem o wskazanie weryfikowalnego źródła przytoczonych danych statystycznych? No weź… :stuck_out_tongue_winking_eye: Czy może atak personalny na mnie wywołany jest tym, że zalinkowałem teksty opisujące kim faktycznie jest guru Inceli? :wink:

To zrobiłeś na końcu, kiedy już zacząłem tracić do ciebie cierpliwość, a teraz jeszcze próbujesz odwrócić kota ogonem. Typowe u ciebie.

edit bo wyedytowałeś swój post po moim.

Insynuujesz w dodatku rzeczy, które sobie sam dopowiadasz.

No dobra. Czyli mam rozumieć, że nie masz weryfikowalnych danych statystycznych a na poparcie swojej tezy masz tylko filmik z Petersonem? :wink:

Tak i własne obserwacje, a jak jest w twoim przypadku?
Uważasz, że każdy dyskutant zabierający tutaj głos ma na poparcie swoich opinii powtarzalne badania naukowe?

Ja zwykle mam :slight_smile: Staram się nie wypisywać opinii opartych na urojeniach :slight_smile: Tego samego oczekuję od innych :slight_smile:

No to musisz zmienić forum, a na pewno dział na luzie :wink:

No i proszę w takim razie o te badania udowadniające, że kobiety są mniej skupione na relacja społecznych niż mężczyźni na inżynierii. Mi wystarcza rozkład płciowy na poszczególnych kierunkach studiów.

Ale ja nie postawiłem takiej tezy. Mam udowadniać jakieś Twoje urojenia? No litości. Gdzieś Ty się uczył dyskusji? Na katechezach? :stuck_out_tongue_winking_eye:

EOT.