Dlaczego komentarze nie są akceptowane?

Witam. Problem mam od początku rozpoczęcia pisania komentarzy na vortalu (gdzieś z rok). Otóż chcę skomentować jakąś wiadomość, piszę komentarz, klikam ‘‘Wyślij’’, pojawia się napis ‘‘Komentarz czeka na zatwierdzenie’’ i to wszystko. Czekanie na zatwierdzenie moich komentarzy trwa bardzo długo. Np. news na vortalu pojawił się o 12:55, komentarz wysłałem o 12:58, pierwsze zatwierdzone komenty pojawiają się o 13:02, tylko gdzie jest mój? Po drugie czy nie byłaby możliwość zniesienia zatwierdzenia komentarzy?

Ależ jest, dla osób zarejestrowanych :slight_smile:

Zaloguj się na stronie głównej to komentarz pojawi się natychmiast.

Czytaj tu: http://www.dobreprogramy.pl/OVortalu.html

Biorąc pod uwagę “jakość” tych komentarzy, to nie jestem pewien czy to było dobre rozwiązanie :smiley:

Słony50 , proponuje skontaktować się z redakcją, podając link do newsa, który komentowałeś, nick pod jakim pisałeś. Być może nie został zatwierdzony z przyczyn regulaminowych. Jeśli nie, to znaczy, że problem leży raczej po Twojej stronie (być może z przeglądarką) ale to może zdiagnozować Administrator Vortalu.

@OP

Moderujący newsy nie siedzą z palcem na przycisku w nadziei, że za chwilę pojawi się jakiś komentarz. Komentowanie to nie wyścig - jeśli Twój komentarz nie zostanie zatwierdzony w, powiedzmy, godzinę to co się stanie? Nic. Absolutnie nic. Sugeruję posłuchać rady Monczkina z tym jednak zastrzeżeniem, że trucie na temat niezatwierdzonych komentarzy w mniej niż kilka godzin po ich wysłaniu albo w nocy jest bardzo złym pomysłem.

No np. jestem teraz zalogowany i dalej widzę okienko o zatwierdzeniu przez moderatora. :wink: Także gdzie to włączyć? @Ryan no właśnie po 2 - 3 godzinach są akceptowane, nie uważasz że to trochę utrudnia odpowiadanie np. innym osobom?

No i co z tego że widzisz ??

Jak komentarz pojawia się od razu :stuck_out_tongue:

Ale dalej komenta nie widzę. Chyba to rozgryzłem. Zarejestrowałem się wczoraj, więc trzeba czekać tydzień, dopiero potem już moderator nie będzie akceptował. Dobra, to mamy z głowy. A jak zmienić motyw/kolor bloga?

Słony50 , dokładnie jest tak jak piszesz, istnieje 7 dniowy “poślizg”. Sensu takiego działania nie trzeba chyba nikomu specjalnie wyjaśniać.

Co do zmiany kolorów bloga, to zaloguj się i wejdź tutaj http://www.dobreprogramy.pl/Wyglad.html