Dlaczego komputer gaśnie co jakiś czas?

Nie bardzo wiem czy dobrą kategorię dobrałam więc proszę mnie poprawić w razie problemu. No więc mój problem polega na tym, że komputer sam się wyłącza od tak w sobie … Nie rozumiem tego , bo pierwszy raz mi się to zdarzyło . O_o . Dziwne trochę . Wcześniej jakieś 3 dni temu wyłączał się maksymalnie co 5-6 godzin . Natomiast teraz jest gorzej wyłącza się co 30-40 minut . Na internecie i innych forach czytałam na temat tego problemu , ale tam piszą , że może być coś poprzestawiane w opcjach zasilania . Nie przypominam sobie żeby coś było przestawiane . Komputer co prawda był trochę obciążony , ale to mini mini . Zrobiłam format i było okej do póki się nie wyłączył znowu . Denerwujące jest to bardzo, bo nic nie można zrobić na nim jak tak często się wyłącza . Co myślicie o tym problemie ? Może ktoś miał podobny problem i mógłby mi doradzić .

Zacznij od temperatur, zdejmij obudowę, przeczyść radiator na procesorze, wymień pastę termo=przewodzącą.

Temperatury są w porządku 37 stopni . Przeczyściłam radiator, zdjęłam jedną część obudowy , pasty nie zmieniałam . Wszystko na razie w porządku działa . Dzięki bardzo . :slight_smile:

Jakiej firmy masz zasilacz?

Wiesz co tez myślałam że to zasilacz bo był bardzo gorący , ale sama nic już więcej nie robiłam zostawiłam do naprawy .