Dlaczego komputer sam sie wyłącza?

od dłuższego czasu miałem tak że mi sie podczas grania komp wyłączał, ale tylko podczas grania, a teraz po prostu sie resetuje, zdaje mi sie ze to wina karty graficznej bo po ostatnim wyłączeniu miała 120stopni. przeczyściłem ja i ma teraz 2 razy mniejsza temperature, ale podkreślam że takie resetowanie sie dzieje tylko podczas grania w jakieś gry.

Może Masz bluescreeny, tylko za szybko znikają i o tym nie wiesz?

Aby BSOD pozostał na ekranie, wejdź do panelu sterowania->system->zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie->ustawienia->odznacz automatyczny restart po awarii. Napisz na forum, jaki kod błędu został wygenerowany oraz jaką podano przyczynę.

Aby dowiedzieć się więcej, czego dotyczył bluescreen, odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Klik

Daj raport na forum wg tych zasad :arrow: viewtopic.php?f=16&t=253052

Sprawdź teraz, czy są jakieś pliki DMP.

Z programu Everest Ultimate podaj odczyt z czujników (w programie komputer->czujnik).

ale to nie jest tak, bo teraz gram i tylko obraz znikną, brolem w gears of war GOW w skrócie i do dam że tylko obraz znikną bo chodzilem sobie normalnie bylo widac wskażnik broni, można powiedziec caly ekwipunek i napisy tylko obrazu tego ruchomego nie ma. Ja mysle ze jest to cos ze sprzetem, bo juz nie raz nie 2 instalowalem na nowo windowsa, a programu nie sciagne, bo sie bedzie sciagac wieki, bo mam neta z ery z transferem w chwili obecnej transfer jest 2 KB/s no to wiesz

moze za wysoka temp ? podaj temp karty graf i procka