Dlaczego mam pół ekranu zasłonięte reklamą BMW?

Jak w temacie. Po otwarciu strony na pół ekranu mam reklamę BMW. I nie to mnie irytuje(z czegoś trzeba żyć), tylko fakt, że ta reklama zasłania mi połowę strony, przez co połowy treści nie mogę przeczytać, a nijak tego wyłączyć(zminimalizować) nie mogę.

Dwa komentarze dodaj na portalu i nie wylogowuj się, i powinny się wyłączyć reklamy na okres 30 dni.

Problemem może być moderacja komentarzy od nowych użytkowników (okres ten trwa przez pierwsze 7 dni od założenia konta).

Zakładając, że chodzi o www.dobreprogramy.pl, co do kwestii niezamykalnych i przewijających się reklam, to z nich niby zrezygnowano.

Proponuję sprawdzić system pod kątem infekcji bo na DP już chwile nie ma pływających reklam i nie pamiętam żeby kiedykolwiek były niezamykalne.

Ja pamiętam, że zamykały się same z siebie, aż wracałem do blokowania a obecnie już większość wyłączona za aktywność na portalu - niski próg.

Już zniknęła całkowicie ta reklama. Nic nie robiłem. Ot tak sama z siebie przestała się wyświetlać.

Może jakiś błąd w skrypcie reklam Google - ktoś skopał ustawienia kampanii, zorientował się i cofnął. Obecnie widzę u siebie gry i piece CO. Generalnie jak następnym razem trafisz na taki przypadek, to sprawdź czy jest od Google. Jeśli tak, to w prawym rogu masz krzyżyk, w którym możesz im zgłosić, że coś z reklamą nie gra.

1 polubienie