Dlaczego mi nie odpowiedzieliście na pytanie?

Myślałem, że odkryłem dobre forum ze specjalistami a tu figa z makiem, nie ma w internecie takiego forum żeby byli eksperci tylko chyba tutaj ten @iJuliusz tak to chyba nikt, co to za forum jak nikt nie odpowiada.

Dlaczego kłamiesz ?
Na 10 założonych tematów nie otrzymałeś tylko na jeden odpowiedzi, ten w którym szukasz kumpli na Steam.

Może coś nie tak było z zadanym pytaniem?

To dlaczego mi nie odpowiesz? Bo co, bo nie masz Steama? Przecież można bez problemu dodać do znajomych i bym z kimś pograł, albo gdzie taką osobę znaleźć? Na pewno żaden mój znajomy z Facebooka nie ma Steama.

Tutaj chyba nie ma zbyt wielu graczy. Najwięcej graczy poznasz na Discord, tylko musisz znaleźć sobie odpowiednie serwery. Niestety nie polecę żadnych ponieważ nie gram. Może zacznij od https://disboard.org/pl/servers/tag/gry

A od kiedy to tu ktoś ma sie zajmować twoimi duperelami?
Chłopczyk chce sobie pograć więc trza lecieć?
W czółko, swoje, solidnie.

  • nie każdy ma obowiązek grać w gry
  • nie każdy ma obowiązeć mieć konto Steam,
  • nikt nie ma obowiązku dodać Ciebie,
  • nikt nie ma obowiązku grać z Tobą,
    Na koniec: nikt nie ma obowiązku Ci odpisywać.
2 polubienia

Czyli mam zaakceptować zaproszenie i trzeba czekać aż ten ktoś zatwierdzi? Czy to można mu wysłać mu link do Steama i będzie w znajomych?

Zaproszenie dotyczy serwera discord. Jeżeli je zaakceptujesz to po prostu serwer doda się do twojej listy serwerów (serwer to taki discordowy kanał czy pokój rozmów jak wolisz).
Jak już dołączysz to musisz porozmawiać, zapoznać sobie ludzi, którzy by chcieliby z tobą grać. Na Discord jest sporo graczy więc szanse masz spore.