Dlaczego mi sie gra nie chce zainstalowac

Mam Windowsa Xp i gre silent hill 2 .Po wlozeniu plytki instalacyjnej wyskakuje mi napis"To nie jest prawidlowa aplikacja dla systemu Win 32" (Nie dawno sformatowalem kompa specjalnie dla tej gry.Wczesniej mialem Win Me i tez mialem ten sam problem).Co robic ?

Płyta jest skopana

Czy mi sie wydaje czy ten temat już był ? ( http://forum.dobreprogramy.com/viewtopi … ight=#9473 ) :evil: :evil: :evil:

Proponawałbym usunięcie tego tematu przez moderatora. Po co zakładasz kolejny topic ?? nie możesz tej informacji dopisać do starego ?? nie wiem czy wiesz ale po dopisaniu do jakiegoś tematu jest ikonka oznaczająca nowy post :twisted: i napewo ktoś zauważy

PS

nie każdy patrzy tylko nowe tematy które są wyświetlane na str. głównej vortalu :evil: :evil: :evil:

A tak na marginesie, jeśli płyta jest skopana od początku to producent powinien wymienić to jest jedna opcja druga to … jak napisał chyba szatan… “ah te piraty” :evil: :evil: :evil:

POZDRAWIAM !

Zgadzam się z Matim. Dlatego tamten temat usunąłem. Proszę żeby nie zakłądać takich samych tematów.

Pozdrawiam

Ja miałem ten sam problem z silent hillem i w końcu sobie w niego nie pograłem.