Dlaczego mi się nie dodają komentarze na YouTube?

Mam już tego dość, wieczny problem z tym komputerem, jak nie gry to teraz YouTube dużo już komentarzy na koncie napisałem, bo już mam kanał na YouTube od wielu lat, ale kiedy dodaje komentarz to mi go nie liczy i kiedy się wyloguje to mi go nie pokazuje, dopiero jak się zaloguje na konto to dopiero mi potem go pokazuje. Nigdy tego problemu na YouTube nie miałem pomimo używania z niego kilka lat, jak ten problem mam rozwiązać, żeby komentarze się wyświetlały? Może tutaj chodzi o wolność słowa w internecie? Bo podobno też to wprowadzili na YouTube a teraz wszystko jest w internecie cenzurowane, już nie ma wolnego internetu, wszystko przez polski rząd, to jest polityka.

Nie… To bug jakiś raczej. Sprawdz, czy w aplikacji na telefonie się tak dzieje.
Jaka przeglądarka i system?

Przeglądarka Firefox a komputer to Windows 11

Sprawdź to na Edge’u. Jeśli tam będzie git, to znaczy, że Firefox coś blokuję. Masz jakieś filtry na reklamy, tj. DNS, wtyczki itp?

Mnie to wygląda na shadowbana, tylko czy jesteś na tyle popularny, że cały sztab czołowych kanałów cię już zbanował?

Masz pewnie ghostbana. Wcześniej musiałeś napisać jakiś komentarz z linkiem, albo niedozwolonym, obraźliwym słowem które algorytm youtube ma na czarnej liście. Po jakimś czasie ghostban powinien sam zniknąć. Wstrzymaj się od komentarzy przez jakiś czas.

Akurat ja mam podobnie a komentarzy na You Tube może wystawiłem z dziesięć.
Na niektórych kanałach dodają się poprawnie a na innych licznik się zwiększa, ale po przeładowaniu strony komentarz znika, lub po wylogowaniu się z konta.
Sam jestem ciekaw od czego to zależy.
Komentarze wystawiam na PC nie telefonie.
W sieci jest trochę na ten temat, ale prawdziwej przyczyny jakby nie ma.