Dlaczego moje głośniki dziwnie buczą?

Zacznę od początku głośnik w moim laptopie działał poprawnie ale dla mnie było za cicho więc kupiłem tańsze głośniki Media tech funky pro http://www.nokaut.pl/glosniki/media-tech-funky-pro.html lecz podłączeniu i puszczeniu muzy na max to z głośników wydobywa się głośne buuuu. Odłączyłem je na głośniku w laptopie jest ten sam problem że daję głośno i jest to buczenie. Kupione głośniki działają na innym kompie. Sterowniki dźwięku mam aktualne , co może być nie tak ? :?

Sprawdź jak głośno masz ustawiony dźwięk w laptopie. Często jest tak że jak dasz na 100% podgłośnienie systemowe to buczy i są trzaski w muzyce. Ja nie ustawiam Dźwięku systemowego na więcej niż 80-90% a resztę reguluję na głośniku. Tak samo głośność w odtwarzaczach typu AIMP, WinAMP itd - dać max 90% a resztę na głośniku ustawiać.

Ścisz dźwięk w systemie, reguluj tylko potencjometrem na głośniku. Daj znać czy pomogło :slight_smile:

Zrobiłem jak mówiłeś ale ciągle jest problem.

W takim układzie coś Ci sprzęga na karcie dźwiękowej. Nie masz gdzieś obok np routera, telefonu bezprzewodowego, komórki albo np internetu przenośnego? Mi kiedyś buczało w całym 5.1 i okazało się że w pokoju muszę mieć telefon zwykły kablowy bo bezprzewodowy sprzęga.