Dlaczego na forum panuje dyskryminacja płciowa?

I grupa trzymająca władę składa się tylko z osobników płci męskiej? Ładnie to tak? :slight_smile:

Bo te “pciowe” są z drugiej strony.

A skąd ty to możesz wiedzieć. ;]

I zmień tytuł bo…

Bo te pcie tak mają

Acha. Tak tylko pytałem i gdybałem…z czystej ludzkiej ciekawości :slight_smile:

Problem w tym ze na naszym forum kobiet jak na lekarstwo. :wink:

Sądzę iż administracja powinna się postarać coś zrobić z ładnym podpisem pod obrazkiem dołaczył w przypadku gdy jest to płeć piękna.Sądzę iż nie wygląda to zbyt estetycznie gdy pisze dołaczył a w rzeczywistości dołączyła,klik Ale to tylko taka mała sugestia wykorzystując post napisany przez Jason X.

Pozdrawiam

Dołączył - w domyśle użytkownik. Na razie jest, jak jest, OK, a sprawa jest drobnostką - i jest tak w tej chwili dlatego, jak napisałem w pierwszym zdaniu.

Było. Sam osobiście zmieniłem wpisy. Nie tylko ten a i napisała itd. Zostałem zbesztany przez kobiety. Waterproof była jedną z osób której sie to nie podobało. W zwiazku z tym zostało po staremu.

Kobiet nie nalezy uszczęśliwiać na siłę. :wink:

Czyli nikt ich nie zrozumie :slight_smile:

“Kobieta zmienną jest (jak pióro na wietrze)”

Niestety napewno nie my. :frowning:

:lol:

Ale Wy jesteście okropni. Męski szowinizm normalnie :lol:

Nie każda kobieta jest tak zmienna, jak się Wam, facetom, wydaje ;]

Co do dyskryminacji > hmm no w sumie tak już jest, że tematyką komputerów kobiety zwykle się nie interesują, niestety. Trudno jest to na siłę zmieniać.

Co do “dołączyła” itp to w sumie ja na to nie zwracam uwagi. Drażni mnie trochę co prawda, jak ktoś zwraca się do mnie jako do faceta, no ale taki nasz, kobiet, los na forum komputerowym… wiedziałam w co się pakuję w sumie :wink:

To już nadmierne generalizowanie…

Ale jeżeli już się biorą, trudno Im dorównać - przykład w genialnej picasso , która przeciez nie miala wiele wspólnego z technologiami IT (kończyła krakowską ASP) a dzisiaj jest niedościgłym jeszcze wzorem dla uznanych guru - nota bene - obserwując Ciebie , podążasz w jej ślady - cóż jako mężczyzna mogę tylko prosić - nawet na Forum tego typu trwaj w wizerunku osoby - kompetentnej, merytorycznej - ale Kobiecej :slight_smile:

W miejscu przepełnionym " okropnymi, męskimi szowinistami" - kobiecość łączona z wiedzą jest szczególnie cenna… :slight_smile:

Pozdrawiam

No takie już jest życie w virtualu …po nicku czasem ciężko poznać …a i zdarzają się się osobnicy wirtualnie trans-odmienni (faceci udający kobiety i odwrotnie) :o

-dlatego też bezpieczniej jest zwracać się do innych …bezosobowo :roll:

Jednak nic bym nie powiedział na to, by w nowej odsłonie forum pojawił się jakiś rozróżnik płci …ale czy to aż takie niezbędne jest?

Jestem przekonany ze nie.

Joan ale zwróć uwagę co było tego przyczyną:

To jest porównanie dla mnie bardzo miłe, ale do picasso to mi jeszcze brakuje baaaardzo wiele. Nie mniej jednak mam samozaparcie jeśli chodzi o doskonalenie swoich umiejętności :wink:

Co do kobiecości na Forum - to jest bardzo trudne jakby nie patrzeć, bo hmmm po prostu zwykle o tym nie myślę. Forma Forum jest taka, że jeśli masz wiedzę, którą możesz się z kimś podzielić, to piszesz i pomagasz. Nie ma za bardzo miejsca na cokolwiek innego :wink:

@fiesta > ale ja nie o tym myślałam, pisząc o szowinistach :smiley:

IMHO coś takiego mogłoby być, nie mniej jednak niezbędne nie jest i nie sądzę żeby ktokolwiek zwracał na to większą uwagę.

I dokładnie tak jest, na forum technicznym nie liczy się płeć, tylko wiedza.

Reszta jest tylko otoczką.

Tym nie mniej miło jest mieć w swoim gronie “okraski” i to jeszcze z głową na karku

No to żę Picasso jest kobietą to nie jest takie pewne,różne plotki chodzą Agaton może wie najlepiej bo to zimal[ka].Ale czemu nie zrobić moderatorką Joan? Może by się szefostwo namyśliło. Kobiety są OK!

Nie żądam byś był purystą, ale ubierając w treść pisaną swoje “przemyślenia” staraj się jednak, by przekaz był bardziej czytelny…

Na marginesie - nick którym się przedstawiam - dla mnie coś znaczy - kontekst w jakim go użyłeś sprawił, że twoja wypowiedź jest dla mnie żałosnym bzdetem… :evil: