Dlaczego na tym forum taki bałagan?

kiedyś było w porządku jak zaczynałem tu “karierę”, dziś zakładam temat jest kilka porad już na nim nagle za godzinę już nie mam tematu. Nie wiadomo kto usunął, gdzie itd. w śmietniku też nie ma. Kiedyś w takich sytuacjach kiedy temat był przenoszony albo usuwany do śmietnika bo rozumiem wszystko dostawałem info na PW. Dziś nic. Po prostu bałagan totalny. Why??

Dodane 15.11.2009 (N) 14:24

Godzinę temu założyłem w Problemach temat: czy monitor może wisieć na ścianie?? Temat zniknął.

Nic dziwnego.

Po pierwsze - temat znalazł się w złym dziale.

Po drugie - myślę że odpowiedź na to pytanie spokojnie można znaleźć za pomocą wyszukiwarki internetowej.

Gdybyś był nowym użytkownikiem, moderator pewnie tylko zwróciłby Ci uwagę i przeniósł temat. Ale przy 550 postach i ponad 3 latach stażu, powinieneś takie rzeczy wiedzieć :slight_smile:

A z tym się muszę zgodzić. Kiedyś automatycznie było rozsyłane info na PW. Dziś tego nie ma.

Bo dział Problemy dotyczy tylko i wyłącznie problemów z oprogramowaniem , zresztą po pierwsze masz podpisane czego dotyczy dział:

Wszelkiego rodzaju problemy z użytkowaniem i instalacją oprogramowania.

Po drugie dział znajduje się w grupie Szeroko pojęte oprogramowanie. Moim zdaniem twój temat powinieneś założyć w Na luzie , być może właśnie do tego działu go przeniesiono - tam szukałeś?

Pozdrawiam!

Chyba raczej w Hardware :slight_smile: Przecież monitor zalicza się do sprzętu komputerowego.

Szanowny Kolego - jesteś na tyle długo, by wiedzieć, że taki temat powinien być postawiony

w dziale Hardware lub Na Luzie. Tym samym wprowadzasz bałagan

1 - Potwierdzam - powiadomienie o przesunięciu tematu nie funkcjonuje.

2 - Funkcjonuje tylko powiadomienie o odrzuceniu tematu w dziale Sprawdzone Porady

3 - Wszystkie, istniejące posty własne możesz zobaczyć po kliknięciu w Zobacz swoje posty

4 - Sądzę, że uzyskasz wyjaśnienia od Moderatora, który skasował temat, po Jego zjawieniu się na forum.

Na razie nie jest obecny.

Owszem ale tytuł wskazuje bardziej na Na luzie :slight_smile: Ale to też zależy od treści postu, której niestety nie znam :slight_smile:

Pozdrawiam!

Bo sam go zrobiłeś :stuck_out_tongue:

Moderator tylko za tobą posprzątał.

:lol:

To ja usunąłem temat - przepraszam, że wcześniej nie odniosłem się do zarzutu w kwestii bałagan na forum - (nieobecność), stąd kilka słów wyjaśnienia:

Kuriozalne pytanie dla usera, który szczyci się trzyletnim stażem na forum, pokaźną ilością postów, ale też, niestety - ignorancją w podstawowym zakresie funkcjonowania na forum.

W Regulaminie forum pisze wyraźnie:

i dalej

Pytanie - czy umieszczenie tematu w dziale Problemy

jest potwierdzeniem znajomości tych zasad ? - nie, choć z drugiej strony może właśnie jest, stąd świadome umieszczenie tego tematu w dziale technicznym, choć, jak już to wyżej wielokrotnie zostało zaakcentowane - temat taki winien znaleźć się w działach Na luzie, ewentualnie w Hardware, ale w tych działach aktywność nie jest uwidaczniana w liczniku postów - i tu widzę przyczynę zignorowania zasad tyczących zakładania tematów.

Zazwyczaj tematy, które są umieszczane w nieodpowiednich działach - przenoszę do działów właściwych dla treści w nich zawartych. Tutaj też zastanawiałem się nad przeniesieniem, jednak biorąc pod uwagę wspomniany staż, ilość postów i cel założenia tematu w dziale technicznym - skorzystałem z uprawnienia

z podkreśleniem na usuwane , bowiem samo przesunięcie tematu byłoby właściwie nagrodą dla zakładającego temat - cel osiągnięty - kolejna działka do licznika postów.

Jedyne, co mogłem jeszcze w tej sytuacji uczynić, to powiadomienie na PW o skasowaniu tematu - z sugestią ponownego założenia, tym razem we właściwym dziale. Zaniechałem tego z przyczyn niezależnych od forum (zmuszony byłem wylogować po interwencji) - dzisiaj to już nie ma znaczenia.

radzik radzik , przypomnij sobie Regulamin, postępuj zgodnie z zasadami w nim określonymi, a zapewniam, że sam przyczynisz się do większego ładu na forum.