Dlaczego nie działa mi Diablo?

Kupiłem od pewnego kolesia używane Diablo 2. Przy instalacji wyskakuje mi error “save” i nie wiem o co chodzi. Proszę o pomoc ! Z góry bardzo dziękuje !

Dlatego też proszę, korzystając z przycisku zmien.gif

W przeciwnym razie, temat trafi do kosza.

Napisz pełny kod błędu bo ten w/w niczego nie wnosi. Domyślam się iz klucz licencyjny jest już używany, ale może rozpędzi to moje wątpliwości jak podasz pełny kod w/w błędu.

Witaj

Gra Diablo 2 została wydana w 2000 roku i bardzo dobrze działała na Windows 98SE a nawet w 95 OSR. Obecnie jest koniec 2013. roku i prawdopodobnie próbujesz ją instalować na komputerze z systemem Windows 7 lub XP. Komunikat “error save”[i/] wskazuje na problem ze znalezieniem ścieżki folderu Moje dokumenty, która jest inna niż we współczesnych systemach operacyjnych Windows. Rozwiązaniem, które stosuje dla starszych gier to posiadanie starego komputera.

Jeśli kolega się pomylił i w temacie napisał zamiast Diablo 3, Diablo 2 to ubolewam [-X i proszę o roztropnośćnastępnym razem.

Nie wprowadzaj kolegi w błąd. Diablo 2 bez problemu działa na XP i 7.

Wybacz kolego, ale się nie do końca zgodzę. Oczywiście że Diablo 2 jest głównie stworzone dla systemów Win 98SE itp, ale np na Win 7 też działa - w trybie normalnym jak i w trybie zgodności. A używane konto czy save’y nie mają tutaj nic do znaczenia gdyż charakter jest zapisywany na dysku. Oczywiście inna sprawa się tyczy postaci w D3 gdzie są zapisywane na serwerze.