Dlaczego nie moge otworzyc pliku JPEG

witam. mam problem. po podpieciu aparatu do komputera i otworzeniu pliku z zdjeciami pewna czesc zdjec nie chce sie otworzyc. wyskakuje takie cos Przeglądarka fotografii systemu Windows nie może otworzyć tego obrazu,ponieważ nie obsługuje tego formatu pliku lub nie zainstalowano jej najnowszej aktualizacj. wiekszosc zdjec normalnie otwieram tylko wlasnie kilka nie che sie otworzyc. chodzi oczywiscie o Windows 7 Ultimate. dodam jeszcze ze pliki maja bardzo zbliżony wage czy rozmiar niewiem jak to ujac poprostu zajmuja prawie tyle samo. bardzo prosze o pomoc. z gory dzieki.

Zainstaluj irfanview to Ci wszystko ten program otworzy.

Do tego programu instalujesz spolszczenie + paczkę wtyczek i nie ma bata żeby jakiejś grafiki nie otworzył (chyba że uszkodzona, ale czasem i takie otwiera).

Wszystko na stronie producenta za free http://irfan-view.pl/

Przeglądarka fotografii systemu Windows jest kiepska

Tak zdarza się w systemowej przeglądarce przy fotografiach o bardzo dużej rozdzielczości. Faktycznie pomaga zainstalowanie i korzystanie z innej, zewnętrznej przeglądarki.

famir23 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu dokonania zaleconej korekty proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Polecam również ten program do przeglądania i katalogowania zdjęć

http://www.dobreprogramy.pl/Picasa,Prog … 12733.html