Dlaczego nie mogę otworzyć tej strony www?

Witam ! Od pewnego czasu,około 3 tygodni,nie otwiera mi się strona http://www.orange.pl . Pytałem znajomych,u nich wszystko ok.Dzwoniłem nawet do sieci,gdyż myślałem że mają może problemy z serwerem,nic takiego.Zainstalowałem też inną przeglądarkę Mozilla Firefox też nie chce otworzyć.Wszystkie strony www mogę otwierać a tej akurat nie.Poza tym w gadu gadu chcąc wysłać sms-a do kogoś z Idei,po wpisaniu treści i kliknięciu wyślij,gdzie powinno pojawić się póżniej jakieś hasło do wpisania,też się nie pojawia.Nie wiem o co chodzi.Ten kłopot pojawił się równoznacznie z tamtym,i tym samym nie mogę przez gg,wysyłać sms-ów ani też wogóle wejść na stronę http://www.orange.pl .Mam Windowsa XP Professional.Czy ktoś wie co blokować to może ? Dodam,że odinstalowałem wersje wcześniejszą gg i pobrałęm nową,gdyż myślałem że w ten sposób będzie ok.,niestety,wciąż to samo…Czy tylko format mnie ratuje ? Co to jest ? Co się dzieje ???

Czy aby na pewno te adresy są prawidłowe?

Nie wydaje mnie się. http://www.orange.pl to tak, ale żeby http://www.orange.pl.Mam ?

Taki adres to nikomu nie będzie działał

A na serio: czy ty w oknie przeglądarki nie walisz czsem tej kropki po “pl” tak jak tu robiłeś za każdym razem?

Bak spacji po adresie internetowym.

Ma być http://www.orange.pl . Mam

A masz zainstalowaną Jave ?

Np. Java 2 Runtime Enviroment (JRE) 1.5.0_06

Przyczyną może byc Java albo Marcomedia Flash Player (jeśli sie pomyliłem to przepraszam :wink: )

Oczywiście,że http://www.orange.pl . Nie stawiam kropki po pl,rzecz jasna a pisząc moją infrmacje wyglądało tak jak piszecie,że chodzi o adres http://www.orange.pl.Mam .Nie wszystko jest dobrze wpisywane,przecież robie to nie od dziś tz.www.orange.pl ,ale niestety nic z tego.Myślę,że może rzeczywiście problem w tym,co kolega wyżej napisał tz.coś z javą lub Macromedia Flesh Player.No ale tak myślę co zrobić,skoro to mam,odinstalować ? Ale to może być potrzebne na innych stronach www.

jeśli nie pokazuje ci że abonant ma nieaktywną usługę INTERNET SMS STANDARD musi odbiorca twojego SMS-a wcześniej wysłać darmowy SMS o treści INTERNET pod nr 102

jeśli pokazuje się inny komunikat to masz gdzieś widocznie http://www.orange.pl zablokowane

Zrobiłem tak z dodaj usuń programy usunąłem macromedia player,usunąłem też shockwave player i jave i chcę jeszcze raz,może się jakoś odświeży…tylko że macromedia player zaistalował się ok.,a shockwave nie chce,gdyż klikając install pojawia się monit z informacją:że za moment rozpocznie się instalowanie a po chwili:Network error.Please check your internet connection and try again.I tak mogę sobie klikać do bólu,a on nie może choć nie wiem czemu się połączyć.Co to jest ? Czemu tak może być.Przecież on pewnie to musi zaistalować spod przegladarki,czyli właśnie tak jak robie,ale czemu nie można ?