Dlaczego nie mogę skrócić filmu?

Mam problem musze zrobić prezentacje o rasach psów mam jeden filmik już sciągnięty na komputer tyle że jest dość długi mi zależy na kilku sekundach lecz zaen program jaki znalazłam nie jest w stanie go uciąć ani virtualdub gdyż wyskakuje bład a win. movie marker zapisuje mi setki sekund 2 %,inny bodajże spillt wyskakuje błąd

próbowałam różnych formatów wmv,avi,flv,MPEG, iii nic…

proszę pomóżcie :cry:

czy znacie jakiś program lub co kolwiek(darmowe) które może mi pomóc

http://www.dobreprogramy.pl/Corel-Video … 16277.html

Jaki błąd jest w VirtualDub?

xvidcore.dll not found

a gdy kliknę ok wyskakuje jakby raport coś stream już dobrze nie pamiętam :wink:

Pobierz plik i wklej go do Windows/System 32.Zrestartuj komputer i sprawdź.

http://www.dll-files.com/dllindex/dll-f … l?xvidcore

kvd , W FormatFactory spróbuj przyciąć ,w razie dalszych problemów możesz go skonwertować np do avi(nawet jak jest w avi) i ponów próbę.

ybu , a nie zapomniałeś o regsvr32 :wink:

a da się w Format Factory przyciąć filmik? :smiley:

Da się :smiley: Wczytujesz film i klikasz na nim prawym>opcje :smiley:

Brak w systemie kodeka XviD, stąd ten komunikat w VirtualDub.

boże chłopie jesteś super dziękuje udało się przynajmniej nie zawale zajeć:0

jeszcze raz wielkie dzięki :razz:

a i jeszcze takie jedno pytanie gdy dodałam ten cudownie skócony filmik :smiley: zapisując cała prezentacje z pendriverze przeniosłam na inny laptop lecz on nie chce mi go odtworzyć gdyż WIndows Media Player informuje że komputer na którym jest zapisany filmik jest w trybie offline(czy coś podobnego) no ale przecież tą prezentację ja nie bede chciec oglądać u siebie tylko musze to zanieśc do szkoły a mogę dać sobie uciać reke ze na naszych szkolnych komputerach sie nie odtworzy skoro na laptopie nie może i moje pytanie czy da się temu zaradzić? ![-o<

Nie ma sprawy.Jak to teraz tam masz,czy to prezentacja ,czy filmik?Podaj dokładną treść błędu Media Playera.

już nieważne prezentacja się udała jestem wam wdzięczna bo bez pomocy bym tego nie zrobiła dziękuje :lol: