Dlaczego nie mogę skrócić filmu?

(Claudiaa) #1

Mam problem musze zrobić prezentacje o rasach psów mam jeden filmik już sciągnięty na komputer tyle że jest dość długi mi zależy na kilku sekundach lecz zaen program jaki znalazłam nie jest w stanie go uciąć ani virtualdub gdyż wyskakuje bład a win. movie marker zapisuje mi setki sekund 2 %,inny bodajże spillt wyskakuje błąd

próbowałam różnych formatów wmv,avi,flv,MPEG, iii nic..

proszę pomóżcie :cry:

czy znacie jakiś program lub co kolwiek(darmowe) które może mi pomóc

(ORZECHgda) #2

http://www.dobreprogramy.pl/Corel-Video ... 16277.html

(Adam Bialek) #3

Jaki błąd jest w VirtualDub?

(Claudiaa) #4

xvidcore.dll not found

a gdy kliknę ok wyskakuje jakby raport coś stream już dobrze nie pamiętam :wink:

(ybu) #5

Pobierz plik i wklej go do Windows/System 32.Zrestartuj komputer i sprawdź.

http://www.dll-files.com/dllindex/dll-f ... l?xvidcore

(Łukash) #6

kvd , W FormatFactory spróbuj przyciąć ,w razie dalszych problemów możesz go skonwertować np do avi(nawet jak jest w avi) i ponów próbę.

ybu , a nie zapomniałeś o regsvr32 :wink:

(Claudiaa) #7

a da się w Format Factory przyciąć filmik? :smiley:

(Łukash) #8

Da się :smiley: Wczytujesz film i klikasz na nim prawym>opcje :smiley:

(Adam Bialek) #9

Brak w systemie kodeka XviD, stąd ten komunikat w VirtualDub.

(Claudiaa) #10

boże chłopie jesteś super dziękuje udało się przynajmniej nie zawale zajeć:0

jeszcze raz wielkie dzięki :razz:

a i jeszcze takie jedno pytanie gdy dodałam ten cudownie skócony filmik :smiley: zapisując cała prezentacje z pendriverze przeniosłam na inny laptop lecz on nie chce mi go odtworzyć gdyż WIndows Media Player informuje że komputer na którym jest zapisany filmik jest w trybie offline(czy coś podobnego) no ale przecież tą prezentację ja nie bede chciec oglądać u siebie tylko musze to zanieśc do szkoły a mogę dać sobie uciać reke ze na naszych szkolnych komputerach sie nie odtworzy skoro na laptopie nie może i moje pytanie czy da się temu zaradzić? [-o<

(Łukash) #11

Nie ma sprawy.Jak to teraz tam masz,czy to prezentacja ,czy filmik?Podaj dokładną treść błędu Media Playera.

(Claudiaa) #12

już nieważne prezentacja się udała jestem wam wdzięczna bo bez pomocy bym tego nie zrobiła dziękuje :lol: