Dlaczego nie odczytuje piosenek w komórce?

Witam :). Przychodzę do Was z problemem iż moja komórka (Nokia 5130 XpressMusic) nie odtwarza niektórych piosenek. Mam album 3ody i gdy chce odtworzyć w komórce pisze że nie można odtworzyć takiego pliku. Inne piosenki normalnie chodzą ale mają rozszerzenie ‘‘mp3’’ a Te piosenki mają rozszerzenie MPEG Layer 3 Audio File i może to dlatego? Zmieniałam na końcu nazwe ‘’.mp3’’ ale nic nie dało. Na komputerze mi to normalnie działa. Prosze o pomoc :).

Bo Nokia 5130 XpressMusic odczytuj mp3, a formaty dźwięku:AAC, AAC+, eAAC+, WMA, AMR . Jak zauważyłeś nie występuje tu MPEG Layer 3 Audio File.

MPEG Layer 3 Audio File to kodek, a nie rozszerzenie pliku… Jeżeli udało się zmienić rozszerzenie na *.mp3, to jakie rozszerzenie miał wcześniej? Jeżeli ukazał się komunikat typu “nie można odtworzyć takiego pliku”, to oznacza, że telefon nie obsługuje tego typu plików :). Wystarczy przekonwertować plik na inny format.

a jak zmienić ten format? szukałam na necie i nie znalazłam . a te dodawanie ‘’.mp3’’ na końcu nic nie daje .

http://www.dobreprogramy.pl/CDex,Progra … 11489.html i po bólu.