Dlaczego nie pojawiaja sie moje komentarze?

Witam… dlaczego moje komentarze w ogóle nie pojawiają się podczas komentowania artykułów w wortalu ? Czy jest to spowodowane tym, ze moje IP jest z poza polski bo to jest chyba najbardziej prawdopodobne… na 50 komentarzy jakie wysłałem ostatnio nie zobaczyłem ani jednego…

widocznie są niezgodne z treścią regulaminu

Proszę podać nick, którym podpisałeś komentarz, nazwę materiału oraz dzień i godzinę, o której mniej więcej wysłałeś swój ostatni komentarz.

Nick hal9kx

Ostatni komentarz dotyczył artykułu o Gnome 2.20…i byl pisany dzisiaj przed południem…

Wlasnie teraz (16:22) dodałem komentarz testowy w art. o niemieckiej wikipedii…Nick hal9kx

^Squall^: moje komentarze reczej nie odbiegaja poziomem od tych publikowanych w vortalu ani tez nie lamia raczej zasad ich publikowania… pozdrawiam

Hmm… zarówno na liście komentarzy do newsa o wikipedi, jak i do newsa o nowej wersji gnome nie widzę żadnego komentarza autorstwa hal9kx. Tak więc ew. odrzucenie komentarza z powodów regulaminowych możemy wykluczyć. Podaj proszę więc z jakiego systemu operacyjnego korzystasz oraz jakiej przeglądarki internetowej używasz. Powiedz również czy po wprowadzeniu treści komentarza i kliknięciu Wyślij zostajesz przekierowany na stronę, z informacją o zapisaniu komentarza w bazie i oczekiwaniu na zatwierdzenie?

po wyslaniu komentarza jestem od razu przekierowywany do strony głównej http://dobreprogramy.pl/index.php

korzystam na przemian z:

Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.8.1.6) Gecko/20070919 Ubuntu/7.10 (gutsy) Firefox/2.0.0.6

oraz

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.6) Gecko/20070725 Firefox/2.0.0.6

i mam wylaczone rozszerzenia typu Adblock i Noscript…

Edit:

wyslalem kolejne dwa komentarze do art. o wikipedii…