Dlaczego niektórzy w komentarzach umieszczają na końcu nazwy marek?

Dość często to widzę w komentarzach do newsów czy artykułów i na prawdę nie wiem o co w tym chodzi. Komentujący piszą coś i bez kontekstu dopisują jakąś znaną globalną markę np. “Huawei Apple microsoft”
Czy jest ktoś w stanie mi to wyjaśnić, bo raz o to pytałem i nie dostałem normalnej odpowiedzi
Dzięki

Jak niezalogowany anonim, to tak musi, bo automat.

Automat wymaga wpisania tego?

Tak, jakieś coś znanego.

Nie sprawdzałem, ale podobno pozwala to na ominięcie “AI” zwanego Dżessicą by ta nie zablokowała komentarza w ramach moderacji tj. zanim ktoś się nie zainteresuje i komentarz zatwierdzi.

Bo normalnej nie dostaniesz.
To charakterystyczny podpis takiego jegomościa - anonimowego spammera :slight_smile:

Tylko tych “spamerów” jest na pęczki i ktoś ich toleruje. I aby nie męczyć wzroku już dla zasady nie odwiedzam głównej kolumny newsów. Wolę wejść tu na forum, gdzie zawsze dzieje się coś interesującego. Zresztą nie ja jeden.

Administracja. Dlatego zezwala na posty anonimów - większy ruch i takie tam.

1 polubienie

I powiedziałeś wszystko.

Nie tylko Ciebie wqurwia. to takie tam., Niezalogowanych.

Myślimy o tym identycznie :slight_smile: Powiedz mi zatem tylko, jak wywołuje się tę łapkę z aprobatą (kciuk do góry). Nie ma jeszcze tyle orientacji na forum.

Nie mam pojęcia. dałem sobie spokój z Newsy ,czasami coś napiszę. zostałem na forum. Też nie nie wiem jak długo.

@jajecpl
Ale ja pytałem, jak wywołuje się tę łapkę, chcę tego spróbować teraz.

Kliknij na emoji z “bużką”

Dzięki!