Dlaczego nowe telefony są

witajcie, chciałbym spytać, dlaczego nowe telefony na allegro są w cenie 30 zł, a z wysyłką 130… czy naprawde nowe telefony są takie tanie, czy jest jakis haczyk?

tutaj przykład:

http://allegro.pl/sciphone-i68-i9-f8-4g … 82891.html

pozdrawiam

Proste - od kwoty wysyłki allegro nie nalicza prowizji, wiec w ten sposób sprzedawca oszczędza. Prawdopodobnie cena telefonu to te 130, a wysyłka 30 - i to by się zgadzało, kumpel z Honk Kongu przywiózł dwa takie cuda płacąc za nie po ok.80 zeta :wink:

Ostatnio bardzo modne stały się drogie przesyłki:/ np. szukałem pada do pc - cena 30 zł kup teraz - przesyłka 50zł;/

Albercikkk ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Bo to coraz popularniejsza metoda na omijanie prowizji allegro. W przypadku przesyłek z zagranicy to tez niezły sposób na zaniżenie opłat celno skarbowych.

Podróbki,albo uszkodzone sprzedawane jako nowe,do tego oszustwa,było już tak na Allegro że ktoś handlował nieistniejącym towarem,klient wpłacał kasę i nie obejrzał już ani telefonu,ani zwrotu kasy,nikt wam nie da nowej komórki od tak,chyba,że to czarnobiała nokia ze starym wyświetlaczem