Dlaczego Pedal to the metal nie chce się włączyć

(Daniello Daniel) #1

Kiedyś już zainstalowałem gre 18 Wheels of Steel Pedal to the Metal i normalnie sie włączała a tera gdy próbuje ją włączyć to sie tak jak by od razu wyłączała.Sterowniki mam nowe.Prosze o pomoc bo nie wiem jak to rozwiązać.

(Monczkin) #2

:o

(janiś) #3

ale pokazują sie jakieś błędy czy coś? jeśli tak to napisz czego one dotyczą to spróbuje coś temu zaradzić

(Daniello Daniel) #4

Żadne błędy się nie pojawiają.Dzieje się tak jak bym sam ją wyłączył

(janiś) #5

a w którym momencie się to dzieje? po załadowaniu gry? może zainstaluj grę od nowa

(Daniello Daniel) #6

dzieje się to chwile po włączeniu.Gdy włączam gre obraz ciemnieje i nagle wraca do pulpitu, gdy włączam menadżera zadań to niema jej tam.

(Monczkin) #7

daniello_daniel prosiłem chyba o poprawienie byka w tytule. Zrób to. Zmodyfikuj również podpis - za chwilę wyciągnę konsekwencje.

(janiś) #8

może zainstaluj od nowa sterowniki od karty graficznej o dźwiękowej najlepiej te od producenta a nie te windosowskie bo gra potrzebuje oryginalne inaczej nie ruszy

(Krzysieek88) #9

Wywalasz stare stery od grafiki, ściągasz nowe ze strony producenta i instalujesz. Powinno pomóc. :wink:

btw // gra oryginal ;>

(Misiux5) #10

Siema :smiley:

piszę jeszcze ktoś na tym forum .

Bo mam problem z tą grą czyli 18 Wheels of Steel Pedal to the Metal gra nie che mi się włączyć

bo piszę taki komunikat " System operacyjny , nie utworzył okna , w którym można wyświetlać grafikę . Sprawdź informacje dotyczące rozwiązywania problemów ze sprzętem znajdujące się w instrukcji . "

Wszedłem w tą instrukcję i przeczytałem całą i nic tam o takim problemie nie piszę proszę o odpowiedź . I pomoc :slight_smile: