Dlaczego Pedal to the metal nie chce się włączyć

Kiedyś już zainstalowałem gre 18 Wheels of Steel Pedal to the Metal i normalnie sie włączała a tera gdy próbuje ją włączyć to sie tak jak by od razu wyłączała.Sterowniki mam nowe.Prosze o pomoc bo nie wiem jak to rozwiązać.

:o

ale pokazują sie jakieś błędy czy coś? jeśli tak to napisz czego one dotyczą to spróbuje coś temu zaradzić

Żadne błędy się nie pojawiają.Dzieje się tak jak bym sam ją wyłączył

a w którym momencie się to dzieje? po załadowaniu gry? może zainstaluj grę od nowa

dzieje się to chwile po włączeniu.Gdy włączam gre obraz ciemnieje i nagle wraca do pulpitu, gdy włączam menadżera zadań to niema jej tam.

daniello_daniel prosiłem chyba o poprawienie byka w tytule. Zrób to. Zmodyfikuj również podpis - za chwilę wyciągnę konsekwencje.

może zainstaluj od nowa sterowniki od karty graficznej o dźwiękowej najlepiej te od producenta a nie te windosowskie bo gra potrzebuje oryginalne inaczej nie ruszy

Wywalasz stare stery od grafiki, ściągasz nowe ze strony producenta i instalujesz. Powinno pomóc. :wink:

btw // gra oryginal ;>

Siema :smiley:

piszę jeszcze ktoś na tym forum .

Bo mam problem z tą grą czyli 18 Wheels of Steel Pedal to the Metal gra nie che mi się włączyć

bo piszę taki komunikat " System operacyjny , nie utworzył okna , w którym można wyświetlać grafikę . Sprawdź informacje dotyczące rozwiązywania problemów ze sprzętem znajdujące się w instrukcji . "

Wszedłem w tą instrukcję i przeczytałem całą i nic tam o takim problemie nie piszę proszę o odpowiedź . I pomoc :slight_smile: