Dlaczego po wpisaniu kodu doładowującego telefon w Heyah pisze ,że sesja wygasła i nie można doładować?

Wpisuję kod doładowujący. Później jest ,że wczytywanie kodu USSD po czym wyskakuje komunikat,że sesja wygasła . Na doładowaniu jest napisane ,że kod ważny jest do 31.12.2025 . Próbowałem już wszystkiego włączać i wyłączać telefon, włączać i wyłączać tryb samolotowy i nic nie pomagało

Już doładowało. Nie wiem czy to ma jakiś związek z doładowaniem ,ale zaznaczyłem w telefonie ‘‘zezwól na sieć 2G’’ i później znowu wpisałem kod doładowujący i doładowało bez problemu . Wyłączyłem 2G po akutalizacji Androida na wersję 14. Czy możliwe,żeby 2G miało jakiś związek z doładowaniem ,że po włączeniu tego doładowanie tak od razu bez problemu zaskoczyło ?

2G ma być ponoć wyłączane. Nie ma to znaczenia. Aplikacją nie łatwiej doładować?

Aplikacją pewnie nie jest łatwiej jak co miesiąc dostaje plastik lub wydruk z terminala - apki nie przewidują raczej tego (oczekując kasy z debetówki, blika, przelewu internetowego, portfela Visa/MasterCard/Apple/Google).

Co do wyłączenia 2G to może dla mas będzie szybciej a całkowite po przepięciu autostrad i instytucji ratunkowych na kompatybilny standard lat 30-40. XXI wieku.