Dlaczego polecaliście płyty g. od Abita skoro

Witam.

Od kąt pamiętam często polecano na tym forum przez wielu userów płyty główne abit które ponoć były bdb, ostatnio natrafiłem na coś takiego

To bajka od strony znak.pl czy userzy tutaj wprowadzali w błąd ? :-k

Było przerabiane, znak sprzedawał płyty a user płyty nie wszedł do biosu żeby podnieść napięcie dla ramu, płyta z tego powodu leciała na serwis w serwisie (abita) uznawali że płyta jest ok, a znak tracił na przesyłkach, i parę serii abitów miało wadliwe padające kondensatory.

głęboko przesadzone opinia bez konkretów o jakie modele chodzi, taka demagogiczno-miałka wypowiedź może powód nie sprzedawania przez ten sklep produktów abita jest z goła inny. (np. konflikt między polskim dystrybutorem produktów ABIT a sklepem ZNAK). osobiście nigdy nie kupuję w znaku.

reasumują brak faktów, rzetelnego wykazania w czym zawiniła marka Abit.

piszą że najbardziej awaryjne płyty

oczywiście nie znaczy że pomiędzy tymi firmami nie ma jakiegoś konfliktu.

ja osobiście kupuje w znak-u i polecam to innym użytkownikom -dość niskie ceny jak na normalny nie internetowy sklep, możliwość sprawdzenia za free podzespołów np. czy zakupiona płyta i pamięci się nie gryzą. Choć wkur… mnie dwa razy gdy chcieli mi wcisnąć nie ten dysk co chciałem (dosyć sprytnie różnica w końcówce oznaczenia, podejrzewam, że wielu by dało się nabrać) i dwa gdy pozamieniali mi w serwisie procesory- na moją niekorzyść Sempron vs. X2. No ale z takimi rzeczami to zawsze trzeba uważać.