Dlaczego portal jest schrzaniony?

Dodanie wp.pl do blokera powoduje pojawienie się wielkiej białej przestrzeni między programami (po prawej stronie) a blogiem. Zapewne niektóre blokery już blokują z automatu cokolwiek jest tam osadzone.

Ciekawe. Jak przejadę myszką po białym polu z prawej strony to są tam niewidoczne linki do rekomendowanych programów. Zapewne to ten element się rozjeżdża w dół powodując takie krzaki po blokadzie syfu z WP.

Tylko, że i bez aktywnych blokerów są też te białe pola u mnie. Jak napisałem parę postów wcześniej.

Wybaczcie, ale w rozmaitych filtrach adblockowych jest taka sieczka, że nie możemy supportować poprawnego wyglądu strony w konfiguracjach z adblockiem… Po to właśnie wyłączamy reklamy dla aktywnych użytkowników, a stosunkowo łatwo jest takim zostać, żeby mogli oni odpuścić sobie korzystanie z adblocka.

Jeśli na czystym Firefoksie mobilnym bez żadnych dodatków są jakieś białe plansze, to jest to bardzo dziwna sytuacja - nie potrafimy jej u siebie odtworzyć :frowning: Żadnych białych plansz intencjonalnie nie dodajemy, to mijałoby się z celem.

To dlaczego, jak na czystym Firefox włączysz ochronę prywatności, to to znika? Wina leży po stronie WP ewidentnie i po ich szpiegujących skryptach.

przestań blokować reklamy przy pomocy uBlock Origin, to samo @anon25492837 chyba że wam odblokować śledzenie Google?

dobreprogramy.pl#@#+js(set-constant, Object.prototype.bodies, true)
dobreprogramy.pl#@#.ads
@@||www.googletagservices.com/tag/js/gpt.js$script,domain=www.dobreprogramy.pl

Ublock wyłączony:


Zaznaczyłem ci Div który się rozjeżdża bo widocznie słowne wyjaśnienie nie trafiło:

Wszędzie tam są linki do programów tylko dziwnie ukryte. Wystarczy przejechać myszką.
Jak odtworzyć? Zablokuj sobie wp.pl. Któryś z tych śmieciowych skryptów jest problemem. Po wyłączeniu blokady i przeładowaniu strony (ctrl-f5), wszystko ładuje się normalnie.

Skoro na czystych przeglądarkach pojawia się błąd to zapewne już coś pojawiło się na jakiejś czarnej liście.

1 polubienie

Czy przeczytałeś dokładnie co ja napisałem? I bez aktywnych blockerów reklam…

Mówiłem przestańcie blokować reklamy uBlock Origin albo odblokuje wam śledzenie Google:

dobreprogramy.pl#@#+js(set-constant, Object.prototype.bodies, true)
dobreprogramy.pl#@#.ads
@@||www.googletagservices.com/tag/js/gpt.js$script,domain=www.dobreprogramy.pl

wybierz opcje zamykania Firefox z czyszczeniem cache i jeszcze raz.

Spróbuję. Powiedz mi, który filtr w AG naprawia ten błąd i usuwa białe pola? Za odblokowanie Google Ads, ja nie skorzystam.

Ponowne kliknięcie w publikacje usuwa wolną przestrzeń.

Ten portal to jedna wielka reklama w internecie i niedługo AdGuard bloker zablokuje całe i wyświetli napiś “Precz SPAMerom”.

A logiczne myślenie bozia zabrała @D35CART35, tam nie ma prawej kolumny z programami, to się nie buguje.

masz awaryjny CSS, nie naprawia kropki w powiadomieniach na programach.

Jak potrzebujesz syfy instalować to już twoja sprawa, ja kolumny z programami nie potrzebuję, tym bardziej że z W10 na ten portal nie będę wchodził.

To czemu i nie usuniesz konta na forum…

Bo do samego forum nic nie mam, a programy pobiera się z serwera producenta nie z portali.
Zawsze masz zakładkę u góry.

  1. Zalogowani nie mają asystenta pobierania
  2. niezalogowanym jest wycinany i na razie programiści się poddali
    • opcjonalnie mogę użyć sprawdzania innym sposobem jak dokleją kolejne spacje i regex padnie
  3. już chyba rzadko jest stosowany mirror w domenie dobreprogramy

Kropkę miałem kiedyś. O co chodzi z tym awaryjnym css?

Czegoś tu nie rozumiem - Nasi wycinają zbędne pozycje na głównej, ale nie umieją sprzątnąć pustych miejsc. A przecież może być tak schludnie i cudnie: