Dlaczego portal jest schrzaniony?

Czy przeczytałeś dokładnie co ja napisałem? I bez aktywnych blockerów reklam…

Mówiłem przestańcie blokować reklamy uBlock Origin albo odblokuje wam śledzenie Google:

dobreprogramy.pl#@#+js(set-constant, Object.prototype.bodies, true)
dobreprogramy.pl#@#.ads
@@||www.googletagservices.com/tag/js/gpt.js$script,domain=www.dobreprogramy.pl

wybierz opcje zamykania Firefox z czyszczeniem cache i jeszcze raz.

Spróbuję. Powiedz mi, który filtr w AG naprawia ten błąd i usuwa białe pola? Za odblokowanie Google Ads, ja nie skorzystam.

Ponowne kliknięcie w publikacje usuwa wolną przestrzeń.

Ten portal to jedna wielka reklama w internecie i niedługo AdGuard bloker zablokuje całe i wyświetli napiś “Precz SPAMerom”.

A logiczne myślenie bozia zabrała @D35CART35, tam nie ma prawej kolumny z programami, to się nie buguje.

masz awaryjny CSS, nie naprawia kropki w powiadomieniach na programach.

Jak potrzebujesz syfy instalować to już twoja sprawa, ja kolumny z programami nie potrzebuję, tym bardziej że z W10 na ten portal nie będę wchodził.

To czemu i nie usuniesz konta na forum…

Bo do samego forum nic nie mam, a programy pobiera się z serwera producenta nie z portali.
Zawsze masz zakładkę u góry.

  1. Zalogowani nie mają asystenta pobierania
  2. niezalogowanym jest wycinany i na razie programiści się poddali
    • opcjonalnie mogę użyć sprawdzania innym sposobem jak dokleją kolejne spacje i regex padnie
  3. już chyba rzadko jest stosowany mirror w domenie dobreprogramy

Kropkę miałem kiedyś. O co chodzi z tym awaryjnym css?

Czegoś tu nie rozumiem - Nasi wycinają zbędne pozycje na głównej, ale nie umieją sprzątnąć pustych miejsc. A przecież może być tak schludnie i cudnie:

@krystian3w, te dwie reguły dla css działają. Ale teraz umieść je, jeżeli wyłączysz adblockery. Ja widzę to bez aktywnych blokerów także. I gdzie logika?

To jest już nie powiem. Wyłączyłem wszelkie adblockery, jestem zalogowany i na głównej mam białe wielkie pola xD, ale oczywiście góru twierdzi, że nic nie ma.

Logika jest w cache, za mocno się zablokował plik Google i ci go nie pobrało, CTRL+F5 na PC pomaga, na telefonie niestety nie ma klawiatury z klawiszami Funkcyjnymi lub przeglądarka ich nie ogarnia.

Ale czemu chłopaki nie mogli pododawać profilaktycznie do filtrów polskich? To do dziś podziwiam co niektórych.

Niby lepiej wymienić filtry które się nie sprawdzają niż naprawiać bugi CSS-em i tak widzę że jakaś reklama w prawych kolumnach się wybija jak otworzyłem w kontenerze “bankowość”. Tak jakby nowa od uAsset/Gwarsera/AdamaWr już po 2 dniach padła.

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.