Dlaczego portal jest schrzaniony?

@Docent, zróbcie coś z tymi skryptami po prostu, a nie mów, że nic tam nie ma, jeżeli adguard wywala coś szpiegującego z stamtąd i jakoś znikają te puste białe pola.

Vivaldi, uBlock Origin, Disconnect (ale bez niego było to samo).

Dodanie wp.pl do blokera powoduje pojawienie się wielkiej białej przestrzeni między programami (po prawej stronie) a blogiem. Zapewne niektóre blokery już blokują z automatu cokolwiek jest tam osadzone.

Ciekawe. Jak przejadę myszką po białym polu z prawej strony to są tam niewidoczne linki do rekomendowanych programów. Zapewne to ten element się rozjeżdża w dół powodując takie krzaki po blokadzie syfu z WP.

Tylko, że i bez aktywnych blokerów są też te białe pola u mnie. Jak napisałem parę postów wcześniej.

Wybaczcie, ale w rozmaitych filtrach adblockowych jest taka sieczka, że nie możemy supportować poprawnego wyglądu strony w konfiguracjach z adblockiem… Po to właśnie wyłączamy reklamy dla aktywnych użytkowników, a stosunkowo łatwo jest takim zostać, żeby mogli oni odpuścić sobie korzystanie z adblocka.

Jeśli na czystym Firefoksie mobilnym bez żadnych dodatków są jakieś białe plansze, to jest to bardzo dziwna sytuacja - nie potrafimy jej u siebie odtworzyć :frowning: Żadnych białych plansz intencjonalnie nie dodajemy, to mijałoby się z celem.

To dlaczego, jak na czystym Firefox włączysz ochronę prywatności, to to znika? Wina leży po stronie WP ewidentnie i po ich szpiegujących skryptach.

przestań blokować reklamy przy pomocy uBlock Origin, to samo @anon25492837 chyba że wam odblokować śledzenie Google?

dobreprogramy.pl#@#+js(set-constant, Object.prototype.bodies, true)
dobreprogramy.pl#@#.ads
@@||www.googletagservices.com/tag/js/gpt.js$script,domain=www.dobreprogramy.pl

Ublock wyłączony:


Zaznaczyłem ci Div który się rozjeżdża bo widocznie słowne wyjaśnienie nie trafiło:

Wszędzie tam są linki do programów tylko dziwnie ukryte. Wystarczy przejechać myszką.
Jak odtworzyć? Zablokuj sobie wp.pl. Któryś z tych śmieciowych skryptów jest problemem. Po wyłączeniu blokady i przeładowaniu strony (ctrl-f5), wszystko ładuje się normalnie.

Skoro na czystych przeglądarkach pojawia się błąd to zapewne już coś pojawiło się na jakiejś czarnej liście.

1 polubienie

Czy przeczytałeś dokładnie co ja napisałem? I bez aktywnych blockerów reklam…

Mówiłem przestańcie blokować reklamy uBlock Origin albo odblokuje wam śledzenie Google:

dobreprogramy.pl#@#+js(set-constant, Object.prototype.bodies, true)
dobreprogramy.pl#@#.ads
@@||www.googletagservices.com/tag/js/gpt.js$script,domain=www.dobreprogramy.pl

wybierz opcje zamykania Firefox z czyszczeniem cache i jeszcze raz.

Spróbuję. Powiedz mi, który filtr w AG naprawia ten błąd i usuwa białe pola? Za odblokowanie Google Ads, ja nie skorzystam.

Ponowne kliknięcie w publikacje usuwa wolną przestrzeń.

Ten portal to jedna wielka reklama w internecie i niedługo AdGuard bloker zablokuje całe i wyświetli napiś “Precz SPAMerom”.

A logiczne myślenie bozia zabrała @D35CART35, tam nie ma prawej kolumny z programami, to się nie buguje.

masz awaryjny CSS, nie naprawia kropki w powiadomieniach na programach.

Jak potrzebujesz syfy instalować to już twoja sprawa, ja kolumny z programami nie potrzebuję, tym bardziej że z W10 na ten portal nie będę wchodził.

To czemu i nie usuniesz konta na forum…

Bo do samego forum nic nie mam, a programy pobiera się z serwera producenta nie z portali.
Zawsze masz zakładkę u góry.

  1. Zalogowani nie mają asystenta pobierania
  2. niezalogowanym jest wycinany i na razie programiści się poddali
    • opcjonalnie mogę użyć sprawdzania innym sposobem jak dokleją kolejne spacje i regex padnie
  3. już chyba rzadko jest stosowany mirror w domenie dobreprogramy