Dlaczego przy wyłączaniu systemu trace myszkę?

przy każdorazowym wyłączaniu systemu tracę za każdym razem instalowaną myszkę, sterownik jest wciąż zainstalowany, co prawda z konfliktem ale jest, z myszki odczytuje ze to firma new link model M 202 ale nie znajduje sterownika w internecie i system sam znajduje dla niej automatyczny sterownik, próbowałem inne sterowniki ale na razie bez efektu, komputer nie ma połączenia z internetem,

co jeszcze mogę zrobić ? przed przypadkowym usunięciem oryginalnego sterownika myszki, nie było z nią problemu, nie posiadam zainstalowanego systemu windows milenium,

dziękuję za ew. odpowiedzi.

A jak włączysz to jest kursor myszki?

A co się stanie jak usuniesz sterownik?

po włączeniu przy otwieraniu systemu na chwile pojawia się kursor i znika gdzieś poza ekranem-w tym czasie nie ma możliwości kontroli ruchem myszki a potem już jej nie ma w ogóle;

przy usunieciu sterownika, po ponownym włączeniu sam znów włącza się instalator, startując od wyszukiwania nowych urządzeń plug play;

cóż trzeba nie lada cierpliwości aby ją instalować za każdym razem po włączeniu systemu, zawsze znajduje się ten sam automatyczny sterownik PS2 i jest oznaczony konfliktem.

Może to wina wirusa…

U mnie np to była wina sterownika od grafiki jeśli dobrze pamiętam :stuck_out_tongue: Spróbuj zmienić na inne

Z innymi myszkami próbowałeś? Masz myszkę ze specjalnymi klawiszami, które wymagają do działania sterowniki?