Dlaczego rozłancza mnie z internetu

ok, moim problemem jest sam internet. wiem że to co teraz powiem może niektórych śmieszyć ale mam jeszcze internet na modem. Moim problemem jest to, że są momenty takie że gdy jak siedzę w internecie np. na czacie( głownie na onecie) i jak wchodzę na priv to wtedy automatycznie wywala mnie z całego internetu i zamyka mi wszystkie okna. Kiedy rozmawiałam na ten temat w samym serwisie to nawet 4 osoby tam pracujace nie potrafiły mi pomóc, dalej dowiedziałam sie że mając modem mam za małą szybkośc i dlatego mnie wywala, i polecono mi abym sobie założyła neostradę 512 ale jak sie okazało moja sasiadka ma neostradę i ją juą wywala za samą próbę wejścia na czat, od paru osób tez dobiedziałam się że z neostrada są problemy. Mając pdzegladarkę Internet Explorer powiedziano mi abym ściągnęła sobię inną tak więc miałam Operę oraz Mozzilla FireFox okazało się że nie działa mi na nich jawa chodz ściagałam nowa już wcześniej. Proszę więc mi powiedzieć jaki jest tego powód że mnie wywala oraz jak sobie mam z tym poradzić?

Uzyf Firefoksa i ściągnij Jave bo bez niej bedzie trudno

PS: 1400

m@teo

fiodo

napisz jaki masz komputer, może masz np. za mało ramu i dlatego wywala Cię z czatu

po pierwsze mam jawę i mozzilla firefox a po drugie mam 256 ramów ale przeciez i tak to nie jest to co mi piszecie ponieważ jak miałam stary komp. z windowsem 98 :cry: tak że dziękuje za poradę ale jest w tym momencie mi zbędna.