Dlaczego strona mi dziala w Operze ale w IE i FF juz nie?

Czesc wszystkim !

Staram sie powoli ulepszyc swoja stronke , wdrazajac kod HTML i nie uzywajac juz metod typu wyswing . Napotkalem taki oto problem po drodze , mianowicie stronka dziala mi w Operze , lecz czesciowo nie dziala w IE oraz FF . Czy ktos potrafi mio jakos pomoc , badz tez naprowadzic jakie sa tego powody ? Nie znam jeszcze dobrze jezyka HTML , zatem nie krzyczec prosze :wink:

Podaje fragment :

Wygląda na to ,że linki powstały podczas twojej zabawy na Operze.

SID=..............................

To oznaczenie sesji między twoim komputerem (wygląda na to że przeglądarką była Opera) a serwerem.

Po wygaśnięciu “życia sesji” te linki na Operze również przestaną działać.

Reasumując do udostępnienie adresu “czegokolwiek” nie używamy linku z SID

Możesz jeszcze sprawdzić swój kod http://validator.w3.org/

Czesc Umik !

Miales 100 % racje przestalo dzialac , juz to zrobilem i dziala jak sie nalezy , lecz nie dziala mi jeden efekt pikselizacji przy przejsciu na inna strone - w Operze i FF , natomiast w IE dziala

podaje skrot :

mozesz mi pomoc ?

Czesc Error 22

Dzieki za link , mam mase bledow i zupelnie nie rozumie dlaczego tyle mi ich powstalo , skoro poslugiwalem sie kreatorami . Bede usilnie to studiowal .

Pawel525i takie efekty jak page-enter oraz page-exit działają tylko w IE, nie jest to część żadnej specyfikacji tylko wymysł programistów Microsoftu

bo kreatory nie generują kodu w pełni poprawnego, ani też optymalnego

Airborn dzieki wielkie - to teraz wszystko mi pasuje : studiowac , studiowac , studiowac HTML . Jeszcze jedno tylko , czy ktos wie , gdzie mozna podobnie sprawdzic stronke w poszukiwaniu bledow , no i zeby tam pare slow po polsku znalezc ? :wink: bo ja nie panimaju :wink: