Dlaczego system statystyk nie nalicza wejść?

Witam mam taką stronę (to nie jest reklama) http://www.gimstb.cal.pl i na dole w stopce mam button do moich statystyk, no i jestem tam zalogowany patrze i nawet jak wchodzę ja i moi kumple na stronę to dalej pisze że odwiedzin 0, tak samo było jak miałem inny system statystyk, gdzie leży wina? może coś na stronie jest nie tak? nie rozumiem, proszę o pomoc :?

Stat zlicza pierwsze statystyki po 24 h - jeśli się mylę.

Dwa - wykorzystałeś kod do php czy html ??

Sugeruję zapytać stat.pl

nie wiem za bardzo o jaki kod chodzi, ale dodałem ten kod javascript chyba do stopki oraz ten button stat24.pl

mam nadzieję :slight_smile:

dzięki za odp.

Chodzi o skrypt zliczający odwiedziny w sekcji head. Inny jest do kodu strony w html a inny do strony napisanej w php.

ja dałem kod tylko do stopki i kod z obrazka też do stopki nic w head nie ma, ja mam stronkę na php fusion i kod dałem w panelu admin. tam gdzie pisze stopka.

Możliwe, że twoja przeglądarka nie obsługuje javascript. Jaką masz przeglądarkę?

Pojęcie wizyty pomaga zrozumieć logikę zachowania użytkownika na witrynie, ocenić czy witryna/strona spełnia zamierzone cele, czy zaspokaja potrzeby użytkownika.


Odstęp czasowy między kolejnymi odsłonami nie może przekraczać 30 minut, jeżeli od momentu wyświetlenia strony w przeglądarce w ciągu 30 min. nie nastąpi otwarcie kolejnej strony witryny wizyta zostaje uznana za ukończoną.


Przykład:

Użytkownik odwiedzający witrynę stat24 wykonał 4 odsłony. Pierwszą o 15:30, następną 15:45, 16:05 i 18:15 tego samego dnia. Zgodnie z definicją, te 4 odsłony zaliczamy do dwóch różnych wizyt: trzy pierwsze zaliczymy do jednej wizyty, ostatnią do drugiej wizyty. W statystyce dotyczącej liczby wizyt na godzinę odnotowana zostanie jedna wizyta między godziną 15:00 a 16:00 oraz jedna między godziną 18:00 a 19:00.

raczej nie możliwe firefox 2 coś tam nie pamiętam ale to nie możliwe zresztą na poprzednich statystykach było tak samo,

Umik

ale mi w ogóle nie nalicza, mam 0 wizyt :frowning: eh

Jest :

Ma być:

zmieniłem ale dalej wyświetla tak jak poprzednio(

php-Fusion Szukajka + stat24 = wynik