Dlaczego system WIN blokuje instalację HPDeskjet

Witajcie

Dlaczego system WIN blokuje instalację HP Deskjet F4180. Jak sobie z tym poradzić ?

… na początek opisać dokładniej konfigurację (połączenie) drukarki, wersję systemu, używane oprogramowanie ochronne i na czym polega owo “blokowanie”.

USB, WIN XP HE SP3, KIS 11.0.2.556 Nie mam Digital Imaging, nie mam pomocy,witrynytechnicznej .System nie może tego znaleźć .Oprogramowanie zainstalowane.

Wyłącz ochronę KIS, przeczytaj na temat krytycznej poprawki HP dla twojej drukarki.

Już to robiłam bez efektu.

Dodane 14.03.2011 (Pn) 0:16

poza tym niedawno wszystko chodzillo ok.

Co robiłaś ? (no wybacz - ale taka odpowiedź jakie pytanie)

możliwe,ze to Silverlight lub jegoporawka albo jakaś porawka do WIN.

kalina, napisz to jakos po ludzku po gadasz jak po tluczona , najlepiej pokaz te bledy i owe blokady jak wygladaja na screenach.

wyłącz lub usuń kis i zainstaluj sterowniki

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft … ct=3177566

No więc tak:

1.brak ekranu z monitem o podlączeniu kabla USB

  1. wyświetla się ekran, który informuje, że nie udalo się zakończyć instalacji urządzenia (jest podłączone widać w panelu sterowania -drukarki )

3.nagle pokazuje się kreator dodawania sprzętu

Napisane przez mniej potłuczoną?

No a gdzie te screeny z tymi informacjami które sie pojawiają podczas instalacji?

Zajrzyj w menedżer urządzeń i sprawdź czy występują jakieś wykrzykniki , jeżeli tak to kliknij PPM na te urządzenie wybierz właściwości i podaj jaka jest informacja podana razem z kodem błędu.

Nie występują, nie ma żadnego kodu, screeeny - też nie ma bo to co napisalam jest na ekranch pojawiajaćych się z informacją o blędach.