Dlaczego Tablet Google Nexus 7 ma dobrą opinię?

http://alatest.pl/reviews/tablety/asus- … 40155,373/ <— obok jest lista: Top 5 tablety.

Na 1 miejscu jest Ipad,ale mi się zbytnio wygląd nie podoba i nie odpowiada mi to,że jest dużo napakowane na pulpicie

Na 2 miejscu jest Google Nexus 7

Dlaczego Google Nexus 7 jest dobry?

Google Nexus 7 to produkt Asusa, który jest traktowany przez Google jako produkt niejako referencyjny dla systemu Android co znaczy, że jest piekielnie przez niego wspierany, ma ogromna społeczność. W skrócie Nexus dla firmy Google jest tym czym dla Apple jest iPad. Po prostu marka sama w sobie :slight_smile:

Po drugie ma na pokładzie układ od nvidii czyli Tegra3, który jest póki co najwydajniejszym układem w urządzeniach mobilnych.

Ale ja jestem wybredna i nie podoba mi się w Nexusie to,że zegar jest na górze a pasek jest na środku o.O A po drugie nie da się odwrócić na bok… Jestem dziwna.

Odwrócić się da tylko trzeba to włączyć jest o tym w internetach sporo informacji.

Zegar? Wgraj sobie jakiegoś widgeta :stuck_out_tongue:

Pamiętaj to Android z tym można cuda wyczyniać tylko kwestia zapału.

To że zegar jest do góry na pasku to cecha Android 4.2, wgrywając nieoficjalne ROM np. Parandroid można sobie to dowolnie modyfikować.