Dlaczego te ustawienia mam zablokowane na komputerze?

Posiadam zwykły stacjonarny komputer mam konto gościa i administratora od pewnej aktualizacji po uruchomieniu komputera włącza mi się komunikat żebym włączył Windows Hello stało to się dla mnie denerwujące tym bardziej że nie da się tego wyłączyć opcja jest ukryta trzeba się naklikać, kiedy wchodzę w ustawienia konta i opcje logowania to mam wszystko zablokowane i jest napisane „Nie którymi z tych ustawień zarządza twoja organizacja”, o co z tym może chodzić? Przecież to jest zwykły komputer. Przesyłam zrzut ekranu

Wystarczyło dziwnym narzędziem zablokować za mocno telemetrię i taki komunikat może wskoczyć.

Może masz konto dziecka aktywne a admin ukryty…

Za mało informacji żeby coś o tym można było powiedzieć. Po za tym, bez przecinków, pierwsze zdanie nie jest czytelne. Masz konto „gościa i administratora od pewnej aktualizacji” czy „od pewnej aktualizacji po uruchomieniu komputera włącza mi się komunikat żebym włączył Windows Hello”?

Tak, od pewnej aktualizacji po uruchomieniu komputera włącza mi się komunikat żebym włączył Windows Hello jest to denerwujące bo ten komunikat mi się włącza codziennie zadałem pytanie na forum Microsoft i tam mi napisali żebym coś w rejestrze zmienił zmieniłem uruchomiłem komputer ponownie i nic to nie dało.

Halo czemu nikt nie odpowiada to jest ważne bo nie będę non stop klikac

Wpisz w wyszukiwarkę:

Some Settings Are Managed by Your Organization

I czytaj.
Nie ma jednego rozwiazania tego problemu.

Na Twoim miejscu zainstalowałbym system od nowa, na czysto a potem nie używał żadnego niesprawdzonego oprogramowania.